King Oscar
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-10-10

pojemność

cena za kilogram

46,81 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901489082233

5901489082233

prix: 7,49 zł

7.49 PLN 2028-10-10 NewCondition
ryba - szproty wędzone, olej roślinny (patrz nadruk w kodowaniu: R-rzepakowy, S-sojowy), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g po odsączeniu:
Energia980 kJ / 236 kcal
Tłuszcz18 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,3 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko 18 g
Sól1,1 g
Witamina D9,7 µg (193 % referencyjnej wartości spożycia)
Kwasy tłuszczowe Omega - 33,0 g na 100 g po odsączeniu

Ryba : Zawiera
wysoka zawartość: kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy D, białka
marque:King Oscar
À propos de la marque:Król Oskar uwielbiał smak naszych owoców morza. Dlatego też w 1902 roku dał nam to, co miał najcenniejsze - swoje imię.
Nom du produit réglementé par la loi:Produkt rybny sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na spodzie. Przechowywać w temperaturze od +4 °C do +25 °C, przy wilgotności względnej do 80 %.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
160 g
59,44zł/kg

prix: 9,51 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2029-02-06
Pirat Pirat Szprot w sosie Pirat Pirat Szprot w sosie
pomidorowym 160 g
27,56zł/kg

prix: 4,41 zł

PLN
1
85
date d'expiration 2028-10-30
King Oscar King Oscar Szproty King Oscar King Oscar Szproty
w sosie 160 kg

prix: 5,54 zł

PLN
1
76
date d'expiration 2029-05-30
Rio Mare morceaux de thon à Rio Mare morceaux de thon à
l'huile d' olive 160 g
98,19zł/kg

prix: 15,71 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2030-12-31
Rio Mare morceaux de thon dans Rio Mare morceaux de thon dans
leur jus 160 g
93,69zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
RIO MARE Insalatissime SALADE RIO MARE Insalatissime SALADE
mexicaine 160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-05-07
Rio Mare Rio Mare Insalatissime Rio Mare Rio Mare Insalatissime
Sałatka 160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2029-02-12
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-02-17
King Oscar B&K Szprot w oleju caro King Oscar B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2028-12-30
King Oscar B&K Szprot w sosie King Oscar B&K Szprot w sosie
pomidorowym 170 g
29,35zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2028-12-30
King Oscar King Oscar Sałatka King Oscar King Oscar Sałatka
gotowa 220 g
45,41zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2028-12-30
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli 160 g
49,94zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
56
date d'expiration
2029-04-30
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
śledziowe w sosie 160 g
39,94zł/kg

prix: 6,39 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2029-07-30
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli w sosie 160 g
49,94zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2029-06-30
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli 160 g
49,94zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-30
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli 160 g
49,94zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2029-05-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5