morceaux de thon à l'huile d' olive

Rio Mare
55
znam ten produkt, jest doskonałymorceaux de thon à l'huile d' olive
54morceaux de thon à l'huile d' olive
Źródło białka*** ***Produkt jest źródłem białka jak wszystkie inne tuńczyki w puszce w oleju/oliwie z oliwek.
morceaux de thon à l'huile d' olivemorceaux de thon à l'huile d' olive
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

date d'expiration:

2030-12-31

pojemność

cena za kilogram

98,19 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Italy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8004030044005

8004030044005

prix: 15,71 zł

15.71 PLN 2030-12-31 NewCondition
tuńczyk** (ryba), oliwa z oliwek, sól, **Euthynnus (Katsuwonus) pelamis
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1658 kJ / 401 kcal
Tłuszcz37 g
w tym: kwasy tłuszczowe nasycone6,0 g
Węglowodany0 g
w tym: cukry0 g
Białko17 g
Sól1,1 g

Ryba : Zawiera
Źródło białka*** ***Produkt jest źródłem białka jak wszystkie inne tuńczyki w puszce w oleju/oliwie z oliwek.
Avertissement de sécurité:ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ PODCZAS OTWIERANIA PUSZKI
marque:RIO MARE
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Tuńczyk w oliwie z oliwek. Produkt sterylizowany.
Autres informations:
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych oraz niskich temperatur. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu dwóch dni.
Type d'emballage:Okładka
Pays d'origine:Italy
Adresse de retour:Bolton Polska Sp. z o.o., Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • R.O. , 2021-05-27 16:34:59znam ten produkt, jest doskonały



Rio Mare morceaux de thon dans Rio Mare morceaux de thon dans
leur jus 160 g
93,69zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
Rio Mare Rio Mare Insalatissime Rio Mare Rio Mare Insalatissime
Sałatka 160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2029-02-12
Graal Graal Salatino Tuńczyk Graal Graal Salatino Tuńczyk
z kuskusem 160 g
74,94zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-04-30
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
160 g
59,44zł/kg

prix: 9,51 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2029-02-06
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli w oleju 160 g
50,75zł/kg

prix: 8,12 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-05-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Appetituna Sałatka 160 g
58,00zł/kg

prix: 9,28 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-05-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
AppetiTuna Sałatka 160 g
58,38zł/kg

prix: 9,34 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2029-06-30
RIO MARE Insalatissime SALADE RIO MARE Insalatissime SALADE
mexicaine 160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-05-07
Rio Mare pate salmone rosa pâtes Rio Mare pate salmone rosa pâtes
au saumon 100 g
149,90zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-02-12
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5