morceaux de thon dans leur jus

Rio Mare
55
znam ten produkt, jest doskonałymorceaux de thon dans leur jus
52morceaux de thon dans leur jus
morceaux de thon dans leur jusmorceaux de thon dans leur jus
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

93,69 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80040446

prix: 14,99 zł

14.99 PLN 2028-12-31 NewCondition
tuńczyk** (ryba), woda, sól, naturalne aromaty (seler, cebula), **Euthynnus (Katsuwonus) pelamis
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po odsączeniu
Wartość energetyczna427 kJ
Wartość energetyczna101 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym: kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany0 g
w tym: cukry0 g
Białko24 g
Sól1,1 g

Seler : Zawiera
Ryba : Zawiera
Rio Mare
Nom du produit réglementé par la loi:Tuńczyk w sosie własnym. Produkt sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych oraz niskich temperatur. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu dwóch dni. Najlepiej spożyć przed/nr partii/ocean/obszar połowu FAO - metoda połowu (legenda metody połowu: zobacz w środku opakowania)
Type d'emballage:Pudełko
Adresse de retour:Bolton Polska Sp. z o.o. Plac Konesera 9, 03-736 Warszawa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • R.O. , 2021-05-27 16:35:34znam ten produkt, jest doskonały



Rio Mare morceaux de thon à Rio Mare morceaux de thon à
l'huile d' olive 160 g
98,19zł/kg

prix: 15,71 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2030-12-31
Rio Mare Rio Mare Insalatissime Rio Mare Rio Mare Insalatissime
Sałatka 160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2029-02-12
Graal Graal Salatino Tuńczyk Graal Graal Salatino Tuńczyk
z kuskusem 160 g
74,94zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-04-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Appetituna Sałatka 160 g
58,00zł/kg

prix: 9,28 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-05-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
AppetiTuna Sałatka 160 g
58,38zł/kg

prix: 9,34 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2029-06-30
RIO MARE Insalatissime SALADE RIO MARE Insalatissime SALADE
mexicaine 160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-05-07
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-02-17
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
160 g
59,44zł/kg

prix: 9,51 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2029-02-06
Rio Mare pate salmone rosa pâtes Rio Mare pate salmone rosa pâtes
au saumon 100 g
149,90zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-02-12
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5