Graal Maquereau à la sauce tomate

Graal
Graal Maquereau à la sauce tomateGraal Maquereau à la sauce tomate
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

53,30 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903895039504

5903895039504

prix: 15,99 zł

acheter 12 szt. pour 15.75 zł/szt
15.99 PLN 2029-06-30 NewCondition
makrela 50% (ryba*** Scomber Scombrus (SS) lub Scomber Japonikus (SJ), obszar połowu: Północno-Wschodni Atlantyk FAO 27 lub Środkowo-Wschodni Atlantyk FAO 34 lub Ocean Spokojny FAO 61, metoda połowu: włok pelagiczny (wp) lub sieć skrzelowa (ss) lub okrężnica (o)), sos pomidorowy (50%) - woda, koncentrat pomidorowy, cukier, olej rzepakowy, skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, sól, pomidory w proszku, cebula suszona, ekstrakty przypraw (pieprz, ziele angielskie, pietruszka, seler, goździk, chilli), przyprawy, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), ekstrakt papryki, maltodekstryna, *** nazwa łacińska, obszar i metoda połowu wskazane w numerze partii po literze P
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna 383 kJ / 91 kcal
tłuszcz 2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe: nasycone0,4 g
jednonienasycone 1,2 g
wielonienasycone 0,7 g
węglowodany 5,5 g
w tym cukry 2,0 g
białko 12 g
sól 1,2 g
kwasy Omega 3:
EPA100,00 mg
DHA100,00 mg

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
GRAAL
Nom du produit réglementé par la loi:Konserwa rybna sterylizowana.
Autres informations:100 g produktu dostarcza: energia 383 kJ 91 kcal 5%*
%RWS*
*%RWS referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej 8400 kJ / 2000 kcal.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +25°C, przy wilgotności względnej do 80%.
Type d'emballage:Puszka konserwowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:GRAAL S.A.
ul. Zachodnia 22
84-200 Wejherowo
Adresse de retour:GRAAL S.A.
ul. Zachodnia 22
84-200 Wejherowo
Graal Graal Byczki à la sauce Graal Graal Byczki à la sauce
date d'expiration 2029-07-30
Graal Graal Sałatka z makrelą Graal Graal Sałatka z makrelą
pikantna 300 g
21,40zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-07-31
Graal Graal Paprykarz szczeciński Graal Graal Paprykarz szczeciński
date d'expiration 2029-06-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Pulpeciki rybne w sosie 300 g
21,47zł/kg

prix: 6,44 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-11-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Pulpeciki rybne w sosie 300 g
21,33zł/kg

prix: 6,40 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-11-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Pulpeciki rybne w sosie 300 g
21,33zł/kg

prix: 6,40 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-07-30
Łosoś Ustka Sauce Filets de Łosoś Ustka Sauce Filets de
harengs à la tomate 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-11-30
Łosoś Ustka sprat à la sauce Łosoś Ustka sprat à la sauce
tomate 180 g
31,00zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2029-07-30
Graal sprat à la sauce tomate Graal sprat à la sauce tomate
170 g
41,12zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Graal Szczecin paprikash au saumon Graal Szczecin paprikash au saumon
330 g
20,09zł/kg

prix: 6,63 zł

PLN
1
41
date d'expiration 2029-05-30
Graal Graal Salatino Tuńczyk Graal Graal Salatino Tuńczyk
z kuskusem 160 g
74,94zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-04-30
Graal Graal Filety ze śledzia Graal Graal Filety ze śledzia
w sosie 170 g
50,59zł/kg

prix: 8,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-05-30
Graal Graal Śledź w sosie Graal Graal Śledź w sosie
pomidorowym 170 g
43,06zł/kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-05-30
Graal Graal Filety z makreli Graal Graal Filety z makreli
w ostrym 170 g
51,88zł/kg

prix: 8,82 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-06-30
Graal Graal Filety z makreli Graal Graal Filety z makreli
w pikantnym 170 g
51,88zł/kg

prix: 8,82 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5