Graal Byczki à la sauce tomate

Graal
52Graal Byczki à la sauce tomate
Byczki w pomidorach to konserwa wyprodukowana z ryb słodkowodnych. Stworzona dla smakoszy lubiących delikatny smak ryby wzbogacony aromatycznym sosem pomidorowym.
Graal Byczki à la sauce tomateGraal Byczki à la sauce tomate
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

36,63 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903895010473

5903895010473

prix: 10,99 zł

10.99 PLN 2029-07-30 NewCondition
ryby słodkowodne (50%), sos pomidorowy (50%) - woda, koncentrat pomidorowy, cukier, olej rzepakowy, skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, sól, pomidory w proszku, cebula suszona, ekstrakty przypraw (pieprz, ziele angielskie, pietruszka, seler, goździk, chilli), przyprawy, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), ekstrakt papryki, maltodekstryna
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna 493 kJ / 118 kcal
tłuszcz 5,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,3 g
węglowodany 4 g
w tym cukry 3,8 g
białko 12 g
sól 1 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Byczki w pomidorach to konserwa wyprodukowana z ryb słodkowodnych. Stworzona dla smakoszy lubiących delikatny smak ryby wzbogacony aromatycznym sosem pomidorowym.
marque:GRAAL
Nom du produit réglementé par la loi:Konserwa rybna sterylizowana.
Autres informations:100 g produktu dostarcza: energia 493 kJ 118 kcal 6%*
% RWS*
*% RWS referencyjna wartość spożywcza dla przeciętnej osoby dorosłej 8400 kJ / 2000 kcal.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +25°C, przy wilgotności względnej do 80%.
Type d'emballage:Puszka konserwowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:GRAAL S.A.
ul. Zachodnia 22
84-200 Wejherowo
Adresse de retour:GRAAL S.A.
ul. Zachodnia 22
84-200 Wejherowo
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Graal Graal Maquereau à la sauce Graal Graal Maquereau à la sauce
    tomate 300 g
    53,30zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2029-06-30
    Graal Graal Sałatka z makrelą Graal Graal Sałatka z makrelą
    pikantna 300 g
    21,40zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2029-07-31
    Graal Graal Paprykarz szczeciński Graal Graal Paprykarz szczeciński
    date d'expiration 2029-06-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Pulpeciki rybne w sosie 300 g
    21,47zł/kg

    prix: 6,44 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-11-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Pulpeciki rybne w sosie 300 g
    21,33zł/kg

    prix: 6,40 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-11-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Pulpeciki rybne w sosie 300 g
    21,33zł/kg

    prix: 6,40 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2027-07-30
    Łosoś Ustka Sauce Filets de Łosoś Ustka Sauce Filets de
    harengs à la tomate 180 g
    33,28zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-11-30
    Łosoś Ustka sprat à la sauce Łosoś Ustka sprat à la sauce
    tomate 180 g
    31,00zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2029-07-30
    Graal sprat à la sauce tomate Graal sprat à la sauce tomate
    170 g
    41,12zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Graal Szczecin paprikash au saumon Graal Szczecin paprikash au saumon
    330 g
    20,09zł/kg

    prix: 6,63 zł

    PLN
    1
    41
    date d'expiration 2029-05-30
    Graal Graal Salatino Tuńczyk Graal Graal Salatino Tuńczyk
    z kuskusem 160 g
    74,94zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2028-04-30
    Graal Graal Filety ze śledzia Graal Graal Filety ze śledzia
    w sosie 170 g
    50,59zł/kg

    prix: 8,60 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-05-30
    Graal Graal Śledź w sosie Graal Graal Śledź w sosie
    pomidorowym 170 g
    43,06zł/kg

    prix: 7,32 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-05-30
    Graal Graal Filety z makreli Graal Graal Filety z makreli
    w ostrym 170 g
    51,88zł/kg

    prix: 8,82 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-06-30
    Graal Graal Filety z makreli Graal Graal Filety z makreli
    w pikantnym 170 g
    51,88zł/kg

    prix: 8,82 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5