Sauce Filets de harengs à la tomate

Łosoś Ustka
56Sauce Filets de harengs à la tomate
Sauce Filets de harengs à la tomateSauce Filets de harengs à la tomate
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

33,28 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069000763

5901069000763

prix: 5,99 zł

5.99 PLN 2028-11-30 NewCondition

Filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus / obszar połowu: H* - Północno-wschodni Atlantyk FAO 27: Morze Norweskie (II a), Morze Północne (IV a, b, c), Północne i Południowe Morze Celtyckie (VII g, h) Morze Irlandzkie (VII a) lub K* - Północno-zachodni Atlantyk FAO 21: na zachód od nowej Szkocji) lub bałtyckiego (Clupea harengus membras / obszar połowu: M* - Morze Bałtyckie (FAO 27.llld)) (55% ryby przed sterylizacją), sos pomidorowy (45% przed sterylizacją): woda, koncentrat pomidorowy (20%), cukier, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól, skrobia kukurydziana modyfikowana, cebula suszona, substancja zagęszczająca: guma guar, ekstrakty przypraw (zawierają seler), naturalny aromat papryki, *H/L/M - w zależności od użytych składników: patrz nadruk przy dacie minimalnej trwałości: złowione w morzu włokiem pelagicznym


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:649 kJ / 156 kcal
Tłuszcz:10 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone:2,2 g
Węglowodany:4,4 g
- w tym cukry:4,1 g
Białko:12 g
Sól:0,79 g
Kwasy tłuszczowe Omega-3:1,9 g
- w tym kwas alfa-linolenowy (ALA):0,4 g
- w tym kwas eikozapentaenowy (EPA):0,5 g
- w tym kwas dokozaheksaenowy (DHA):0,6 g
Podane wartości mogą ulegać naturalnym wahaniom.

Ryba : Zawiera
Pszenica : Zawiera
wysoka zawartość Omega-3, Dobra Marka 2016 - jakość, zaufanie, renoma
marque:Łosoś Ustka
À propos de la marque:Łosoś Jakość Gwarantowana od 1954
Nom du produit réglementé par la loi:Konserwa rybna sterylizowana gotowa do spożycia.
Conservation:Przechowywać w temp. +4 °C do +25 °C przy wilgotności względnej do 80%.
Type d'emballage:Puszka konserwowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. Włynkówko 49 B 76-202 Słupsk 2
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Łosoś Ustka sprat à la sauce Łosoś Ustka sprat à la sauce
    tomate 180 g
    31,00zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2029-07-30
    Łosoś Ustka Filets de maquereaux Łosoś Ustka Filets de maquereaux
    dans aromatisé à l'huile 180 g
    40,28zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-07-30
    Łosoś Ustka Filets de maquereaux Łosoś Ustka Filets de maquereaux
    à la sauce tomate 180 g
    40,39zł/kg

    prix: 7,27 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2029-06-30
    Łosoś Ustka sprats dans les Łosoś Ustka sprats dans les
    diamants de pétrole 180 g
    33,28zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2029-03-30
    Pan do Mar Filets de maquereaux à Pan do Mar Filets de maquereaux à
    la sauce tomate bio 120 g
    166,58zł/kg

    prix: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2030-07-20
    Pan do Mar Filets de maquereaux à Pan do Mar Filets de maquereaux à
    l'huile d'olive biologique 120 g
    166,58zł/kg

    prix: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2032-07-30
    Pan do Mar Anchois ( anchois) de Pan do Mar Anchois ( anchois) de
    BIO HUILE D'OLIVE OIL 50 g - PAN 50 g
    384,80zł/kg

    prix: 19,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-31
    Graal Graal Maquereau à la sauce Graal Graal Maquereau à la sauce
    tomate 300 g
    53,30zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2029-06-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    śledź w sosie 175 g
    33,49zł/kg

    prix: 5,86 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2029-03-30
    Łosoś Ustka morceaux de thon à Łosoś Ustka morceaux de thon à
    l'huile 185 g
    34,81zł/kg

    prix: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2030-07-31
    Łosoś Ustka sprats fumés à Łosoś Ustka sprats fumés à
    l'huile 170 g
    39,53zł/kg

    prix: 6,72 zł

    PLN
    1
    24
    date d'expiration
    2029-07-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    paprykarz szczeciński 310 g
    20,58zł/kg

    prix: 6,38 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-07-30
    Łosoś Ustka Łosoś ustka Łosoś Ustka Łosoś ustka
    Sałatka pikantna 135 g
    29,56zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2028-07-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Appetituna Sałatka 160 g
    58,38zł/kg

    prix: 9,34 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2029-07-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Appetituna Sałatka 160 g
    58,00zł/kg

    prix: 9,28 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2029-05-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    Sałatka pikantna 135 g
    25,85zł/kg

    prix: 3,49 zł

    PLN
    1
    58
    date d'expiration 2027-11-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5