Filets de maquereaux à l'huile d'olive biologique

Pan do Mar
55
Najlepsza makrela jaką jadłam.Filets de maquereaux à l'huile d'olive biologique
51Filets de maquereaux à l'huile d'olive biologique
Filets de maquereaux à l'huile d'olive biologiqueFilets de maquereaux à l'huile d'olive biologique
BIO
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

date d'expiration:

2032-07-30

pojemność

cena za kilogram

166,58 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8412439285019

8412439285019

prix: 19,99 zł

19.99 PLN 2032-07-30 NewCondition

filety z makreli 75%, ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin 24%, sól morska 


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Agnieszka , 2017-11-10 11:20:29Najlepsza makrela jaką jadłam.



Pan do Mar thon à l'huile d'olive Pan do Mar thon à l'huile d'olive
bio 120 g
138,08zł/kg

prix: 16,57 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2031-12-09
Pan do Mar Filets de maquereaux à Pan do Mar Filets de maquereaux à
la sauce tomate bio 120 g
166,58zł/kg

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2030-07-20
Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE
D'HUILE D'OLIVE 120g - PAN DE MAR 120 g
127,58zł/kg

prix: 15,31 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2032-07-22
Pan do Mar THON L' 120g d'huile de Pan do Mar THON L' 120g d'huile de
tournesol BIO - PAN DE M 120 g
130,75zł/kg

prix: 15,69 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2031-05-07
Pan do Mar Thon au naturel 120g Pan do Mar Thon au naturel 120g
- PAN DE MAR 120 g
117,58zł/kg

prix: 14,11 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-12-01
Pan do Mar calmars dans l'huile Pan do Mar calmars dans l'huile
d'olive bio 120 g
160,33zł/kg

prix: 19,24 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2032-04-14
Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk
z w BIO oliwie 120 g
147,58zł/kg

prix: 17,71 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2031-11-18
Pan do Mar Pan do Mar Omułki Pan do Mar Pan do Mar Omułki
marynowane BIO 120 g
195,33zł/kg

prix: 23,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-10-01
Pan do Mar Anchois ( anchois) de Pan do Mar Anchois ( anchois) de
BIO HUILE D'OLIVE OIL 50 g - PAN 50 g
384,80zł/kg

prix: 19,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-31
Pan do Mar M. Mar Maquereau BIO Pan do Mar M. Mar Maquereau BIO
huile d'olive 220 g
173,50zł/kg

prix: 38,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2032-07-09
Pan do Mar PATE DE THON ET BIO Pan do Mar PATE DE THON ET BIO
HUILE ( JAR ) 125g - PAN DE 125 g
123,84zł/kg

prix: 15,48 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2030-05-26
Pan do Mar M. Mar thon en sauce Pan do Mar M. Mar thon en sauce
220 g
146,77zł/kg

prix: 32,29 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-11-16
Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk
biały w BIO 220 g
178,27zł/kg

prix: 39,22 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2032-03-03
Pan do Mar Pan Do Mar Pasta Pan do Mar Pan Do Mar Pasta
z sardynek z BIO 125 g
123,60zł/kg

prix: 15,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2030-07-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5