Filets de maquereaux à la sauce tomate bio

Pan do Mar
51Filets de maquereaux à la sauce tomate bio
Filets de maquereaux à la sauce tomate bioFilets de maquereaux à la sauce tomate bio
BIO
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

date d'expiration:

2030-07-20

pojemność

cena za kilogram

166,58 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8412439285248

8412439285248

prix: 19,99 zł

19.99 PLN 2030-07-20 NewCondition

filety z makreli (75%), pomidor* (14%), oliwa z oliwek* (6%), cebula*, czosnek*, sól morska, (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pan do Mar Filets de maquereaux à Pan do Mar Filets de maquereaux à
    l'huile d'olive biologique 120 g
    166,58zł/kg

    prix: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2032-07-30
    Pan do Mar thon à l'huile d'olive Pan do Mar thon à l'huile d'olive
    bio 120 g
    138,08zł/kg

    prix: 16,57 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2031-12-09
    Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE
    D'HUILE D'OLIVE 120g - PAN DE MAR 120 g
    127,58zł/kg

    prix: 15,31 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2032-07-22
    Pan do Mar THON L' 120g d'huile de Pan do Mar THON L' 120g d'huile de
    tournesol BIO - PAN DE M 120 g
    130,75zł/kg

    prix: 15,69 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2031-05-07
    Pan do Mar Thon au naturel 120g Pan do Mar Thon au naturel 120g
    - PAN DE MAR 120 g
    117,58zł/kg

    prix: 14,11 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-12-01
    Pan do Mar calmars dans l'huile Pan do Mar calmars dans l'huile
    d'olive bio 120 g
    160,33zł/kg

    prix: 19,24 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2032-04-14
    Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk
    z w BIO oliwie 120 g
    147,58zł/kg

    prix: 17,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2031-11-18
    Pan do Mar Pan do Mar Omułki Pan do Mar Pan do Mar Omułki
    marynowane BIO 120 g
    195,33zł/kg

    prix: 23,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-10-01
    Pan do Mar Anchois ( anchois) de Pan do Mar Anchois ( anchois) de
    BIO HUILE D'OLIVE OIL 50 g - PAN 50 g
    384,80zł/kg

    prix: 19,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-31
    Pan do Mar M. Mar Maquereau BIO Pan do Mar M. Mar Maquereau BIO
    huile d'olive 220 g
    173,50zł/kg

    prix: 38,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2032-07-09
    Pan do Mar PATE DE THON ET BIO Pan do Mar PATE DE THON ET BIO
    HUILE ( JAR ) 125g - PAN DE 125 g
    123,84zł/kg

    prix: 15,48 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2030-05-26
    Pan do Mar M. Mar thon en sauce Pan do Mar M. Mar thon en sauce
    220 g
    146,77zł/kg

    prix: 32,29 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-11-16
    Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk
    biały w BIO 220 g
    178,27zł/kg

    prix: 39,22 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2032-03-03
    Pan do Mar Pan Do Mar Pasta Pan do Mar Pan Do Mar Pasta
    z sardynek z BIO 125 g
    123,60zł/kg

    prix: 15,45 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2030-07-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5