sprat à la sauce tomate

Łosoś Ustka
55
Ok.sprat à la sauce tomate
53sprat à la sauce tomate
sprat à la sauce tomatesprat à la sauce tomate
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

31,00 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069000756

5901069000756

prix: 5,58 zł

acheter 8 szt. pour 5.50 zł/szt
5.58 PLN 2029-07-30 NewCondition

Szprot (Sprattus sprattus / obszar połowu: Morze Bałtyckie FAO 27. III d / złowione w morzu włokiem pelagicznym) (55% ryby przed sterylizacją), sos pomidorowy (45% przed sterylizacją): woda, koncentrat pomidorowy (17%), cukier, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca biała, cukier, sól, przyprawy), skrobia kukurydziana modyfikowana, olej rzepakowy, sól, mąka pszenna, substancja zagęszczająca: guma guar; regulatory kwasowości: kwas octowy i kwas cytrynowy; przyprawy, naturalny aromat papryki.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:547 kJ / 131 kcal
Tłuszcz:7,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,9 g
Węglowodany:4,5 g
- w tym cukry:3,6 g
Białko:12 g
Sól:1,1 g
Kwasy tłuszczowe Omega-3:1,3 g
- w tym kwas alfa-linolenowy (ALA):0,3 g
- w tym kwas eikozapentaenowy (EPA):0,4 g
- w tym kwas dokozaheksaenowy (DHA):0,6 g
Podane wartości mogą ulegać naturalnym wahaniom.

Ryba : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Pszenica : Zawiera
wysoka zawartość Omega-3, doceń polskie, Dobra Marka 2016 - jakość, zaufanie, renoma
marque:Łosoś Ustka
À propos de la marque:Łosoś Jakość Gwarantowana od 1954
Nom du produit réglementé par la loi:Konserwa rybna sterylizowana gotowa do spożycia.
Conservation:Przechowywać w temp. +4°C do +25°C przy wilgotności względnej do 80%.
Type d'emballage:Puszka konserwowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. Włynkówko 49 B 76-202 Słupsk 2
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2024-09-10 14:08:19Ok.



Łosoś Ustka Sauce Filets de Łosoś Ustka Sauce Filets de
harengs à la tomate 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-11-30
Łosoś Ustka Filets de maquereaux Łosoś Ustka Filets de maquereaux
dans aromatisé à l'huile 180 g
40,28zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2029-07-30
Łosoś Ustka Filets de maquereaux Łosoś Ustka Filets de maquereaux
à la sauce tomate 180 g
40,39zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-06-30
Łosoś Ustka sprats dans les Łosoś Ustka sprats dans les
diamants de pétrole 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-03-30
Pan do Mar Filets de maquereaux à Pan do Mar Filets de maquereaux à
la sauce tomate bio 120 g
166,58zł/kg

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2030-07-20
Pan do Mar Filets de maquereaux à Pan do Mar Filets de maquereaux à
l'huile d'olive biologique 120 g
166,58zł/kg

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2032-07-30
Pan do Mar Anchois ( anchois) de Pan do Mar Anchois ( anchois) de
BIO HUILE D'OLIVE OIL 50 g - PAN 50 g
384,80zł/kg

prix: 19,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-31
Graal Graal Maquereau à la sauce Graal Graal Maquereau à la sauce
tomate 300 g
53,30zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2029-06-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
śledź w sosie 175 g
33,49zł/kg

prix: 5,86 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2029-03-30
Łosoś Ustka morceaux de thon à Łosoś Ustka morceaux de thon à
l'huile 185 g
34,81zł/kg

prix: 6,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2030-07-31
Łosoś Ustka sprats fumés à Łosoś Ustka sprats fumés à
l'huile 170 g
39,53zł/kg

prix: 6,72 zł

PLN
1
24
date d'expiration
2029-07-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
paprykarz szczeciński 310 g
20,58zł/kg

prix: 6,38 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-07-30
Łosoś Ustka Łosoś ustka Łosoś Ustka Łosoś ustka
Sałatka pikantna 135 g
29,56zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2028-07-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Appetituna Sałatka 160 g
58,38zł/kg

prix: 9,34 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2029-07-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Appetituna Sałatka 160 g
58,00zł/kg

prix: 9,28 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-05-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka pikantna 135 g
25,85zł/kg

prix: 3,49 zł

PLN
1
58
date d'expiration 2027-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5