sprat à la sauce tomate

Graal
55
Super dobresprat à la sauce tomate
55
Ok
sprat à la sauce tomate
46sprat à la sauce tomate
Źródło witaminy D. Witamina D Źródło kwasów tłuszczowych Omega 3 Źródło białka - 20 g w opakowaniu
sprat à la sauce tomatesprat à la sauce tomate
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-03-31

pojemność

cena za kilogram

41,12 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903895010169

5903895010169

prix: 6,99 zł

acheter 15 szt. pour 6.89 zł/szt
6.99 PLN 2029-03-31 NewCondition
szprot (ryba) 60 % (Sprattus sprattus), sos pomidorowy 40 % [woda, koncentrat pomidorowy 25 %, cukier, skrobia modyfikowana, olej rzepakowy, przyprawy, ocet spirytusowy, sól, ekstrakty przypraw, ekstrakt papryki, substancja zagęszczająca (guma guar)]
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:699 kJ / 168 kcal
Tłuszcz:11 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:2,9 g
Węglowodany:4,7 g
w tym cukry:4,7 g
Białko:12 g
Sól:1,1 g
Witamina D:13,1 µg
Kwasy tłuszczowe Omega-3:2,3 g / 100 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Źródło witaminy D. Witamina D Źródło kwasów tłuszczowych Omega 3 Źródło białka - 20 g w opakowaniu
Caractéristiques:numer 1 w Polsce*, *Graal S.A. za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food), Sprzedaż ilościowa w sztukach w okresie tydzień 1 2024 - tydzień 52 2024 w kategorii: konserwy rybne w puszkach z wyłączeniem marek własnych
marque:Graal
Nom du produit réglementé par la loi:Szproty w sosie pomidorowym. Konserwa rybna sterylizowana.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podano na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu produkt do bezpośredniego spożycia.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:GRAAL S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo
Adresse de retour:GRAAL S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:26:02Super dobre
  • Marek , 2025-02-07 11:48:25Ok



King Oscar B&K Szprot w oleju caro King Oscar B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2028-12-30
King Oscar B&K Szprot w sosie King Oscar B&K Szprot w sosie
pomidorowym 170 g
29,35zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2028-12-30
Łosoś Ustka sprats fumés à Łosoś Ustka sprats fumés à
l'huile 170 g
39,53zł/kg

prix: 6,72 zł

PLN
1
24
date d'expiration
2029-07-30
Laguna Laguna tuńczyk kawałki Laguna Laguna tuńczyk kawałki
w oleju 170 g
39,59zł/kg

prix: 6,73 zł

PLN
1
65
date d'expiration 2029-04-05
Laguna Laguna tuńczyk kawałki Laguna Laguna tuńczyk kawałki
w sosie 170 g
38,71zł/kg

prix: 6,58 zł

PLN
1
92
date d'expiration 2030-05-08
Graal Graal Filety ze śledzia Graal Graal Filety ze śledzia
w sosie 170 g
50,59zł/kg

prix: 8,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-05-30
B&K B&K Filety z makreli w oleju B&K B&K Filety z makreli w oleju
170 g
42,24zł/kg

prix: 7,18 zł

PLN
1
50
date d'expiration 2028-12-30
B&K B&K Filety z makreli B&K B&K Filety z makreli
170 g
41,12zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
43
date d'expiration 2029-05-30
Graal Graal Maquereau à la sauce Graal Graal Maquereau à la sauce
tomate 300 g
53,30zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2029-06-30
Graal Graal Byczki à la sauce Graal Graal Byczki à la sauce
date d'expiration 2029-07-30
Graal Szczecin paprikash au saumon Graal Szczecin paprikash au saumon
330 g
20,09zł/kg

prix: 6,63 zł

PLN
1
41
date d'expiration 2029-05-30
Graal Graal Salatino Tuńczyk Graal Graal Salatino Tuńczyk
z kuskusem 160 g
74,94zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-04-30
Graal Graal Sałatka z makrelą Graal Graal Sałatka z makrelą
pikantna 300 g
21,40zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-07-31
Graal Graal Śledź w sosie Graal Graal Śledź w sosie
pomidorowym 170 g
43,06zł/kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-05-30
Graal Graal Filety z makreli Graal Graal Filety z makreli
w ostrym 170 g
51,88zł/kg

prix: 8,82 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-06-30
Graal Graal Filety z makreli Graal Graal Filety z makreli
w pikantnym 170 g
51,88zł/kg

prix: 8,82 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5