salami tranches de fromage à pâte dure

Mlekpol
55
Smakowity-polecam.salami tranches de fromage à pâte dure
25
Jeden spleśniał ale reszta oksalami tranches de fromage à pâte dure
428salami tranches de fromage à pâte dure
salami tranches de fromage à pâte duresalami tranches de fromage à pâte dure
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-17

pojemność

cena za kilogram

40,13 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820005726

5900820005726

prix: 6,02 zł

6.02 PLN 2026-12-17 NewCondition
Mlekpol salami tranches de fromage Mlekpol salami tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,67zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-19
mleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna1424 kJ/343 kcal
tłuszcz w tym27 g
- kwasy tłuszczowe nasycone17 g
węglowodany w tym0 g
- tym cukry0 g
białko25 g
sól1,3 g
wapń820 mg (103 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
Q Jakość Tradycja - Podlaskie, wysoka zawartość wapnia, prosty skład, wysoka zawartość białka, polskie z natury
marque:Mlekpol
Nom du produit réglementé par la loi:Ser Salami.
Autres informations:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze od 0 °C do +10 °C.
Type d'emballage:Tacka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 28 ocen.

  • Marek , 2025-09-22 15:23:24Smakowity-polecam.
  • Seabstian , 2025-08-21 10:22:15Jeden spleśniał ale reszta ok



Mlekpol Royal à partir de fromage Mlekpol Royal à partir de fromage
à pâte dure Kolno hermétiquement emballé 150 g
37,20zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2026-12-16
Mlekpol gouda tranches de fromage Mlekpol gouda tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,07zł/kg

prix: 5,56 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2026-12-23
Mlekpol or Mazurka tranches de Mlekpol or Mazurka tranches de
fromage à pâte dure 150 g
37,93zł/kg

prix: 5,69 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2026-11-15
Mlekpol Edam tranches de fromage Mlekpol Edam tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,67zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-12-14
Mlekpol gouda fumé tranches de Mlekpol gouda fumé tranches de
fromage à pâte dure 150 g
39,13zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-11-14
Mlekpol Tilsit tranches de fromage Mlekpol Tilsit tranches de fromage
à pâte dure 150 g
39,07zł/kg

prix: 5,86 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-11-15
Mlekovita Mlekovita fromage à Mlekovita Mlekovita fromage à
pâte dure en tranches Falcon 150 g
45,20zł/kg

prix: 6,78 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-12-18
Mlekovita Gouda fromage à pâte Mlekovita Gouda fromage à pâte
dure Mlekovita tranches 150 g
43,80zł/kg

prix: 6,57 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-12-02
Mlekpol lait caillé Mlekpol lait caillé
380 g
11,68zł/kg

prix: 4,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-17
Mlekpol gouda râpé Mlekpol gouda râpé
date d'expiration 2026-11-13
Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
2,5% 150 g
14,73zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-21
Mlekpol Mlekpol ser mozzarella Mlekpol Mlekpol ser mozzarella
tarty 150 g
33,27zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-07
Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
naturalny 360 g
9,25zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-15
PRIX RÉDUIT -25%
Mlekpol Mlekpol ser mozzarella Mlekpol Mlekpol ser mozzarella
w kawałku 300 g
23,20zł/kg

prix: 6,96 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-19
Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra
wiejskie 83% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-31
Mlekpol Mlekpol Maślanka Mlekpol Mlekpol Maślanka
naturalna 360 ml
8,78zł/l

prix: 3,16 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-08
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5