Royal à partir de fromage à pâte dure Kolno hermétiquement emballé

Mlekpol
55
Ok
Royal à partir de fromage à pâte dure Kolno hermétiquement emballé
55
Dziurawy jest smaczny okRoyal à partir de fromage à pâte dure Kolno hermétiquement emballé
55
Typowy śmierdziuch, bardzo smaczny typu szwajcarskiegoRoyal à partir de fromage à pâte dure Kolno hermétiquement emballé
55
5Royal à partir de fromage à pâte dure Kolno hermétiquement emballé
437Royal à partir de fromage à pâte dure Kolno hermétiquement emballé
Royal à partir de fromage à pâte dure Kolno hermétiquement emballéRoyal à partir de fromage à pâte dure Kolno hermétiquement emballé
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-16

pojemność

cena za kilogram

37,20 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820005528

5900820005528

prix: 5,58 zł

acheter 12 szt. pour 5.50 zł/szt
5.58 PLN 2026-12-16 NewCondition
mleko, sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna1441 kJ / 347 kcal
tłuszcz w tym27 g
- kwasy tłuszczowe nasycone17 g
węglowodany w tym0 g
- cukry0 g
białko26 g
sól1,3 g
wapń820 mg (103 %*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
Q Jakość Tradycja - Podlaskie, wysoka zawartość wapnia, prosty skład, wysoka zawartość białka, polskie z natury
marque:Mlekpol
Nom du produit réglementé par la loi:Ser królewski z Kolna.
Autres informations:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze od 0 °C do +10 °C.
Type d'emballage:Tacka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 37 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:38:12Ok
  • Sebastian , 2025-08-21 10:22:46Dziurawy jest smaczny ok
  • Jakub , 2024-03-03 20:23:22Typowy śmierdziuch, bardzo smaczny typu szwajcarskiego
  • 2023-04-04 21:26:305



Mlekpol gouda tranches de fromage Mlekpol gouda tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,07zł/kg

prix: 5,56 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2026-12-23
Mlekpol or Mazurka tranches de Mlekpol or Mazurka tranches de
fromage à pâte dure 150 g
37,93zł/kg

prix: 5,69 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2026-11-15
Mlekpol salami tranches de fromage Mlekpol salami tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,67zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-19
Mlekpol Edam tranches de fromage Mlekpol Edam tranches de fromage
à pâte dure 150 g
37,67zł/kg

prix: 5,65 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-12-14
Mlekpol gouda fumé tranches de Mlekpol gouda fumé tranches de
fromage à pâte dure 150 g
39,13zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-11-14
Mlekpol Tilsit tranches de fromage Mlekpol Tilsit tranches de fromage
à pâte dure 150 g
39,07zł/kg

prix: 5,86 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-11-15
Mlekovita Mlekovita fromage à Mlekovita Mlekovita fromage à
pâte dure en tranches Falcon 150 g
45,20zł/kg

prix: 6,78 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-12-18
Mlekpol lait caillé Mlekpol lait caillé
380 g
11,68zł/kg

prix: 4,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-17
Mlekpol gouda râpé Mlekpol gouda râpé
date d'expiration 2026-11-13
Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
2,5% 150 g
14,73zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-21
Mlekpol Mlekpol ser mozzarella Mlekpol Mlekpol ser mozzarella
tarty 150 g
33,27zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-07
Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
naturalny 360 g
9,25zł/kg

prix: 3,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-15
PRIX RÉDUIT -25%
Mlekpol Mlekpol ser mozzarella Mlekpol Mlekpol ser mozzarella
w kawałku 300 g
23,20zł/kg

prix: 6,96 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-19
Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra
wiejskie 83% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-31
Mlekpol Mlekpol Maślanka Mlekpol Mlekpol Maślanka
naturalna 360 ml
8,78zł/l

prix: 3,16 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-08
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5