Products

 
skip
rodzaj płatków:
marka:
5900049011201 5900049011201 Mlekołaki
Mlekołaki Anneaux miel de Mlekołaki Anneaux miel de
céréales 250 g
24,72zł/kg

prix: 6,18 zł

PLN
1
11
Mlekołaki Anneaux miel de
5 5
5 4 Mlekołaki Anneaux miel de
date d'expiration 2027-08-30
5902488066118 5902488066118 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
Owsiane 600 g
15,60zł/kg

prix: 9,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-12-04
5907814667342 5907814667342 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
owsiane 600 g
14,43zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
2
Bio Planet Bio Planet Płatki
5 5
5 1 Bio Planet Bio Planet Płatki
date d'expiration 2027-05-07
5907814666314 5907814666314 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
owsiane górskie 600 g
14,03zł/kg

prix: 8,42 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-11
5903900362023 5903900362023 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Superfoods Bio Planet Bio Planet Superfoods
Błonnik 150 g
63,27zł/kg

prix: 9,49 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-06-29
5907814667984 5907814667984 Bio Planet
Bio Planet Bio Planète levure Bio Planet Bio Planète levure
flocons BIO inactive 100 g
216,30zł/kg

prix: 21,63 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-06-30
5906747171421 5906747171421 Kupiec
Kupiec Bouffe Gruau Cranberry Kupiec Bouffe Gruau Cranberry
Framboise 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
13
Kupiec Bouffe Gruau Cranberry
4 5
4 5 Kupiec Bouffe Gruau Cranberry
date d'expiration 2027-08-30
5906747171414 5906747171414 Kupiec
Kupiec Bouffe de gruau pomme Kupiec Bouffe de gruau pomme
- banane 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
12
Kupiec Bouffe de gruau pomme
4 5
4.5 2 Kupiec Bouffe de gruau pomme
date d'expiration 2027-08-30
5906747170707 5906747170707 Kupiec
Kupiec Bouillie de bouffe aux Kupiec Bouillie de bouffe aux
pruneaux 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
11
Kupiec Bouillie de bouffe aux
4 5
4 5 Kupiec Bouillie de bouffe aux
date d'expiration 2027-08-30
5906747170684 5906747170684 Kupiec
Kupiec Bouillie de bouffe avec des Kupiec Bouillie de bouffe avec des
fraises 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
10
Kupiec Bouillie de bouffe avec des
5 5
5 2 Kupiec Bouillie de bouffe avec des
date d'expiration 2027-06-30
5907814661180 5907814661180 Bio Planet
Bio Planet Flocons d'amarante 300g Bio Planet Flocons d'amarante 300g
BIO - BIO PLANET 300 g
41,33zł/kg

prix: 12,40 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-04-28
5902172000282 5902172000282 Kupiec
Kupiec Flocons d'orge instantanée Kupiec Flocons d'orge instantanée
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
Kupiec Flocons d'orge instantanée
5 5
5 2 Kupiec Flocons d'orge instantanée
date d'expiration 2027-04-30
5907814661531 5907814661531 Bio Planet
Bio Planet Flocons d'épeautre , Bio Planet Flocons d'épeautre ,
le produit de l'agriculture écologique 300 g
19,97zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-27
5906827011838 5906827011838 Szczytno
Szczytno Flocons de sarrasin Szczytno Flocons de sarrasin
instantanée 400 g
19,50zł/kg

prix: 7,80 zł

PLN
1
7
Szczytno Flocons de sarrasin
5 5
5 4 Szczytno Flocons de sarrasin
date d'expiration 2027-10-02
5906827011821 5906827011821 Szczytno
Szczytno Flocons de seigle Szczytno Flocons de seigle
instantanée szytno 400 g
13,15zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
9
Szczytno Flocons de seigle
5 5
5 3 Szczytno Flocons de seigle
date d'expiration 2027-07-03
4260133234727 4260133234727 Fruchtbar
Fruchtbar FruchtBar Ekologiczne Fruchtbar FruchtBar Ekologiczne
chrupki après 11 mois 125 g
126,88zł/kg

prix: 15,86 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-30
5907814667311 5907814667311 Bio Planet
Bio Planet Gruau instantané Bio Planet Gruau instantané
Planet Organic 300 g
18,37zł/kg

prix: 5,51 zł

PLN
1
5
Bio Planet Gruau instantané
5 5
5 1 Bio Planet Gruau instantané
date d'expiration 2027-05-07
5901154043477 5901154043477 Inka
Inka Inka Serdeczne Owsiane Inka Inka Serdeczne Owsiane
serduszka 50 g
63,40zł/kg

prix: 3,17 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-03-09
5906827011814 5906827011814 Szczytno
Szczytno Les flocons d'avoine Szczytno Les flocons d'avoine
instantanés szytno 400 g
12,23zł/kg

prix: 4,89 zł

PLN
1
8
Szczytno Les flocons d'avoine
4 5
4.5 4 Szczytno Les flocons d'avoine
date d'expiration 2027-10-21
5900049004487 5900049004487 Lubella
Lubella Lubella Mlekołaki choco Lubella Lubella Mlekołaki choco
kulki 500 g
25,98zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-01-31
5906827019827 5906827019827 Melvit
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
błyskawiczne 500 g
11,34zł/kg

prix: 5,67 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-22
5906827016512 5906827016512 Melvit
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
górskie 1 kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
10
Melvit Melvit Płatki owsiane
5 5
5 2 Melvit Melvit Płatki owsiane
date d'expiration 2028-02-26
5906827019834 5906827019834 Melvit
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
górskie BIO 500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
9
Melvit Melvit Płatki owsiane
5 5
5 1 Melvit Melvit Płatki owsiane
date d'expiration 2027-10-13
5906827014259 5906827014259 Melvit
Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
płatki 500 g
10,72zł/kg

prix: 5,36 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-12-27
5906827014563 5906827014563 Melvit
Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
płatki 500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
4
Melvit Melvit Secret family
5 5
5 2 Melvit Melvit Secret family
date d'expiration 2028-01-09
5906827015959 5906827015959 Melvit
Melvit Melvit porridge de remise Melvit Melvit porridge de remise
en forme secrète avec des fruits et chia 350 g
22,46zł/kg

prix: 7,86 zł

PLN
1
6
Melvit Melvit porridge de remise
5 5
5 1 Melvit Melvit porridge de remise
date d'expiration 2027-12-11
5906827003802 5906827003802 Melvit
Melvit Melvit płatki owsiane Melvit Melvit płatki owsiane
górskie 500 g
7,42zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
11
Melvit Melvit płatki owsiane
4 5
4.5 11 Melvit Melvit płatki owsiane
date d'expiration 2027-11-13
5906827003802 5906827003802 Melvit
Melvit Melvit płatki owsiane Melvit Melvit płatki owsiane
górskie 500 g
7,50zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
25
Melvit Melvit płatki owsiane
4 5
4.5 11 Melvit Melvit płatki owsiane
date d'expiration 2027-12-25
5907814660732 5907814660732 Bio Planet
Bio Planet Millet flocons 300 g Bio Planet Millet flocons 300 g
BIO - BIO PLANET 300 g
24,53zł/kg

prix: 7,36 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-03-02
5905108804213 5905108804213
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
500 g
6,88zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-05-17
5905108804206 5905108804206
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
górskie 500 g
6,56zł/kg

prix: 3,28 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-01-13
5907569000586 5907569000586 Radix
Radix Radix Bis Płatki żytnie Radix Radix Bis Płatki żytnie
450 g
8,87zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-25
5907569000555 5907569000555 Radix
Radix Radix-Bis Gruau Radix Radix-Bis Gruau
450 g
9,78zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-31
5907569004126 5907569004126 Radix
Radix Radix-Bis avoine sans gluten Radix Radix-Bis avoine sans gluten
400 g
24,98zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-16
5907569000517 5907569000517 Radix
Radix Radix-Bis flocons 5 Radix Radix-Bis flocons 5
Radix Radix-Bis flocons 5
5 5
5 1 Radix Radix-Bis flocons 5
date d'expiration 2027-03-17
5900617030788 5900617030788 Sante
Sante Sante Fit Pełnoziarniste Sante Sante Fit Pełnoziarniste
płatki 225 g
30,36zł/kg

prix: 6,83 zł

PLN
1
10
Sante Sante Fit Pełnoziarniste
4 5
4 1 Sante Sante Fit Pełnoziarniste
date d'expiration 2027-04-25
5900617042255 5900617042255 Sante
Sante Sante Gold Granola brownie & Sante Sante Gold Granola brownie &
wiśnie 300 g
33,83zł/kg

prix: 10,15 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-17
5900617042255 5900617042255 Sante
Sante Sante Gold Granola brownie & Sante Sante Gold Granola brownie &
wiśnie 300 g
34,83zł/kg

prix: 10,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-30
5907814664969 5907814664969 Bio Planet
Bio Planet avoine BIO 600 g - BIO Bio Planet avoine BIO 600 g - BIO
PLANET 600 g
13,32zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-12-10
5900049011188 5900049011188 Mlekołaki
Mlekołaki boules de chocolat de Mlekołaki boules de chocolat de
céréales 250 g
27,36zł/kg

prix: 6,84 zł

PLN
1
3
Mlekołaki boules de chocolat de
5 5
5 7 Mlekołaki boules de chocolat de
date d'expiration 2027-06-30
5900049011614 5900049011614 Mlekołaki
Mlekołaki céréales choco Mlekołaki céréales choco
piegołaki 250 g
27,36zł/kg

prix: 6,84 zł

PLN
1
6
Mlekołaki céréales choco
5 5
5 4 Mlekołaki céréales choco
date d'expiration 2027-08-30
5907569001897 5907569001897 Radix
Radix flocons Radix-Bis épeautre Radix flocons Radix-Bis épeautre
300 g
16,63zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
Radix flocons Radix-Bis épeautre
4 5
4.5 2 Radix flocons Radix-Bis épeautre
date d'expiration 2027-02-27
5906827011807 5906827011807 Szczytno
Szczytno flocons Szczytno orge Szczytno flocons Szczytno orge
instantanée 400 g
13,43zł/kg

prix: 5,37 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-22
5903111231187 5903111231187 Ekologiko
Ekologiko flocons de millet Ekologiko flocons de millet
BIO
flocons de millet Ekologiko organiques flocons de millet Ekologiko organiques
Ekologiko organiques 300 g
22,60zł/kg

prix: 6,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-10
5907814662781 5907814662781 Bio Planet
Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g
- BIO PLANET 300 g
18,57zł/kg

prix: 5,57 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-06-11
5902172000220 5902172000220 Kupiec
Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
Kupiec gruau instantané
5 5
5 6 Kupiec gruau instantané
date d'expiration 2027-06-30
5900049011195 5900049011195 Lubella
Lubella mlekołaki céréales Lubella mlekołaki céréales
coquilles de chocolat 250 g
23,96zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
16
Lubella mlekołaki céréales
5 5
5 3 Lubella mlekołaki céréales
date d'expiration 2027-08-30
5902172000213 5902172000213 Kupiec
Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
d'avoine 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
Kupiec montagne de la farine
4 5
4.5 5 Kupiec montagne de la farine
date d'expiration 2027-09-30
5907814661036 5907814661036 Bio Planet
Bio Planet produit de la farine Bio Planet produit de la farine
d'avoine de l'agriculture écologique 300 g
17,37zł/kg

prix: 5,21 zł

PLN
1
4
Bio Planet produit de la farine
4 5
4.5 3 Bio Planet produit de la farine
date d'expiration 2027-12-10
5906827012255 5906827012255 Szczytno
Szczytno szytno instantanée des Szczytno szytno instantanée des
flocons d'épeautre 400 g
21,20zł/kg

prix: 8,48 zł

PLN
1
20
Szczytno szytno instantanée des
5 5
5 2 Szczytno szytno instantanée des
date d'expiration 2027-06-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5