Flocons d'amarante 300g BIO - BIO PLANET

Bio Planet

Ekologiczne płatki amarantusowe uzyskuje się z gniecionych ziaren amarantusa. To doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu z owocami.
Wysoka zawartość błonnika pokarmowego.
Źródło białka.

Flocons d'amarante 300g BIO - BIO PLANETFlocons d'amarante 300g BIO - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-28

pojemność

cena za kilogram

41,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661180

5907814661180

prix: 12,40 zł

12.40 PLN 2027-04-28 NewCondition

ekologiczne płatki amarantusowe 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA w 100 g
Wartość energetyczna 1544 kJ/367 kcal
Tłuszcz 6,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,9 g
Węglowodany 56 g
w tym cukry 1,6 g
Błonnik 12 g
Białko 15 g
Sól 0,1 g


Ekologiczne płatki amarantusowe uzyskuje się z gniecionych ziaren amarantusa. To doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu z owocami.
Wysoka zawartość błonnika pokarmowego.
Źródło białka.


Bio Planet produit de la farine Bio Planet produit de la farine
d'avoine de l'agriculture écologique 300 g
17,37zł/kg

prix: 5,21 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-12-10
Bio Planet Flocons d'épeautre , Bio Planet Flocons d'épeautre ,
le produit de l'agriculture écologique 300 g
19,97zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-27
Bio Planet Millet flocons 300 g Bio Planet Millet flocons 300 g
BIO - BIO PLANET 300 g
24,53zł/kg

prix: 7,36 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-03-02
Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g
- BIO PLANET 300 g
18,57zł/kg

prix: 5,57 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-06-11
Bio Planet Gruau instantané Bio Planet Gruau instantané
Planet Organic 300 g
18,37zł/kg

prix: 5,51 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-07
Radix flocons Radix-Bis épeautre Radix flocons Radix-Bis épeautre
300 g
16,63zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-27
Ekologiko flocons de millet Ekologiko flocons de millet
BIO
flocons de millet Ekologiko organiques flocons de millet Ekologiko organiques
Ekologiko organiques 300 g
22,60zł/kg

prix: 6,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-10
Sante Sante Gold Granola brownie & Sante Sante Gold Granola brownie &
wiśnie 300 g
33,83zł/kg

prix: 10,15 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-17
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5