Amandes coupées, produits de l'agriculture écologique

Bio Planet
53Amandes coupées, produits de l'agriculture écologique

Ekologiczne płatki migdałowe to doskonały produkt do spożywania pod każdą postacią. Polecamy jako samodzielną przekąskę w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do wypieków, deserów, musli, do porannej owsianki oraz likierów i nalewek owocowych.

Amandes coupées, produits de l'agriculture écologiqueAmandes coupées, produits de l'agriculture écologique
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-03

pojemność

cena za kilogram

135,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660633

5907814660633

prix: 13,50 zł

13.50 PLN 2027-06-03 NewCondition

ekologiczne płatki MIGDAŁOWE 100 %.


Wartość energetyczna - 2508 kJ / 607 kcal
Tłuszcz - 53 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 5,1 g
Węglowodany - 3,9 g
w tym cukry - 3,5 g
Błonnik - 13 g
Białko - 22 g
Sól - 0 g


Ekologiczne płatki migdałowe to doskonały produkt do spożywania pod każdą postacią. Polecamy jako samodzielną przekąskę w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do wypieków, deserów, musli, do porannej owsianki oraz likierów i nalewek owocowych.


marque:

Bio Planet


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet amandes mondées , Bio Planet amandes mondées ,
    produit de l'agriculture écologique 100 g
    119,90zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Sante Sante Migdały płatki Sante Sante Migdały płatki
    100 g
    94,00zł/kg

    prix: 9,40 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration
    2027-01-20
    Bakalland noisettes Bakalland Bakalland noisettes Bakalland
    date d'expiration 2027-01-30
    Bakalland Bakalland noix de coco Bakalland Bakalland noix de coco
    desséchée 100 g
    55,00zł/kg

    prix: 5,50 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-08-30
    Bio Planet noisettes produits de Bio Planet noisettes produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    171,50zł/kg

    prix: 17,15 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-11-30
    Bio Planet noix , produits de Bio Planet noix , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    96,80zł/kg

    prix: 9,68 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-05-04
    Bio Planet pacanes organiques Bio Planet pacanes organiques
    100 g
    149,90zł/kg

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-31
    Bio Planet Amandes blanchies 350g Bio Planet Amandes blanchies 350g
    BIO - BIO PLANET 350 g
    99,29zł/kg

    prix: 34,75 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-04-30
    Bio Planet AMANDES BIO 1 kg - BIO Bio Planet AMANDES BIO 1 kg - BIO
    PLANET 1 kg

    prix: 81,85 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet AMANDES BIO 350 g - BIO Bio Planet AMANDES BIO 350 g - BIO
    PLANET 350 g
    80,00zł/kg

    prix: 28 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet Migdały Bio Planet Bio Planet Migdały
    mielone 400 g
    99,70zł/kg

    prix: 39,88 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-05-31
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5