Amandes blanchies 350g BIO - BIO PLANET

Bio Planet

Ekologiczne MIGDAŁY to doskonały produkt do spożywania pod każdą postacią. Polecamy jako samodzielną przekąskę w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do wypieków, deserów, musli, do porannej owsianki oraz likierów i nalewek owocowych.

Amandes blanchies 350g BIO - BIO PLANETAmandes blanchies 350g BIO - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

99,29 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664525

5907814664525

prix: 34,75 zł

34.75 PLN 2027-04-30 NewCondition

MIGDAŁY blanszowane* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 2544 kJ / 616 kcal
Tłuszcz - 54 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,9 g
Węglowodany - 5,4 g
w tym cukry - 4,8 g
Białko - 22 g
Sól - 0 g


Ekologiczne MIGDAŁY to doskonały produkt do spożywania pod każdą postacią. Polecamy jako samodzielną przekąskę w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do wypieków, deserów, musli, do porannej owsianki oraz likierów i nalewek owocowych.


Bio Planet AMANDES BIO 350 g - BIO Bio Planet AMANDES BIO 350 g - BIO
PLANET 350 g
80,00zł/kg

prix: 28 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet CAJOU BIO 350 g - BIO Bio Planet CAJOU BIO 350 g - BIO
PLANET 350 g
79,97zł/kg

prix: 27,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-09-30
Bio Planet Noix du Brésil BIO 350 Bio Planet Noix du Brésil BIO 350
g - BIO PLANET 350 g
153,71zł/kg

prix: 53,80 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet Orzechy Bio Planet Bio Planet Orzechy
laskowe BIO 350 g
153,71zł/kg

prix: 53,80 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-11-30
Bio Planet Bio Planet Orzechy Bio Planet Bio Planet Orzechy
Laskowe 350 g
154,91zł/kg

prix: 54,22 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-12
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet amandes mondées , Bio Planet amandes mondées ,
produit de l'agriculture écologique 100 g
119,90zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-28
Bio Planet AMANDES BIO 1 kg - BIO Bio Planet AMANDES BIO 1 kg - BIO
PLANET 1 kg

prix: 81,85 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Migdały Bio Planet Bio Planet Migdały
mielone 400 g
99,70zł/kg

prix: 39,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-31
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5