CAJOU BIO 350 g - BIO PLANET

Bio Planet
53CAJOU BIO 350 g - BIO PLANET

Ekologiczne ORZECHY NERKOWCA charakteryzują się delikatnym, lekko słodkim smakiem. Stanowią pożywną przekąskę, a także ciekawy dodatek do duszonych lub pieczonych warzyw, ciast, deserów i sałatek.

CAJOU BIO 350 g - BIO PLANETCAJOU BIO 350 g - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

79,97 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661029

5907814661029

prix: 27,99 zł

27.99 PLN 2027-09-30 NewCondition

ORZECHY NERKOWCA* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2397 kJ / 577 kcal
Tłuszcz - 42 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 9,4 g
Węglowodany - 30 g
w tym cukry - 15 g
Białko - 17 g
Sól - 0,04 g


Ekologiczne ORZECHY NERKOWCA charakteryzują się delikatnym, lekko słodkim smakiem. Stanowią pożywną przekąskę, a także ciekawy dodatek do duszonych lub pieczonych warzyw, ciast, deserów i sałatek.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planet Amandes blanchies 350g Bio Planet Amandes blanchies 350g
    BIO - BIO PLANET 350 g
    99,29zł/kg

    prix: 34,75 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-04-30
    Bio Planet Noix du Brésil BIO 350 Bio Planet Noix du Brésil BIO 350
    g - BIO PLANET 350 g
    153,71zł/kg

    prix: 53,80 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet AMANDES BIO 350 g - BIO Bio Planet AMANDES BIO 350 g - BIO
    PLANET 350 g
    80,00zł/kg

    prix: 28 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet Orzechy Bio Planet Bio Planet Orzechy
    laskowe BIO 350 g
    153,71zł/kg

    prix: 53,80 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-11-30
    Bio Planet Bio Planet Orzechy Bio Planet Bio Planet Orzechy
    Laskowe 350 g
    154,91zł/kg

    prix: 54,22 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-12
    Bio Planet Noix de cajou bio Bio Planet Noix de cajou bio
    1 kg

    prix: 80,22 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Big Nature Big Nature Orzechy Big Nature Big Nature Orzechy
    nerkowca 250 g
    75,60zł/kg

    prix: 18,90 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-08-31
    Bakalland noisettes Bakalland Bakalland noisettes Bakalland
    date d'expiration 2027-01-30
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
    45,00zł/kg

    prix: 18 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-31
    Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
    le produit de l'agriculture écologique 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5