avoine BIO 600 g - BIO PLANET

Bio Planet

Ekologiczne płatki OWSIANE uzyskuje się z gniecionych ziaren owsa. Płatki OWSIANE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami. Sposób przygotowania: płatki gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody lub MLEKA) na wolnym ogniu ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając.

avoine BIO 600 g - BIO PLANETavoine BIO 600 g - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-10

pojemność

cena za kilogram

13,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664969

5907814664969

prix: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-12-10 NewCondition

ekologiczne płatki OWSIANE 100 %.


Wartość energetyczna - 1561 kJ / 371 kcal
Tłuszcz - 6,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,1 g
Węglowodany - 60 g
w tym cukry - 0,8 g
Błonnik - 9,7 g
Białko - 13 g
Sól - 0,01 g


Ekologiczne płatki OWSIANE uzyskuje się z gniecionych ziaren owsa. Płatki OWSIANE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami. Sposób przygotowania: płatki gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody lub MLEKA) na wolnym ogniu ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając.


Instructions de préparation:

płatki gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody lub MLEKA) na wolnym ogniu ok. 10 minut od czasu do czasu mieszając.


Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
owsiane 600 g
14,43zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-07
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
owsiane górskie 600 g
14,03zł/kg

prix: 8,42 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-11
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
Owsiane 600 g
15,60zł/kg

prix: 9,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-12-04
Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
d'avoine 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet produit de la farine Bio Planet produit de la farine
d'avoine de l'agriculture écologique 300 g
17,37zł/kg

prix: 5,21 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-12-10
Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g
- BIO PLANET 300 g
18,57zł/kg

prix: 5,57 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-06-11
Szczytno Les flocons d'avoine Szczytno Les flocons d'avoine
instantanés szytno 400 g
12,23zł/kg

prix: 4,89 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-10-21
Bio Planet Gruau instantané Bio Planet Gruau instantané
Planet Organic 300 g
18,37zł/kg

prix: 5,51 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-07
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5