, après 11 mois, po 12. miesiącu

Fruchtbar
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

126,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133234727

4260133234727

prix: 15,86 zł

15.86 PLN 2027-05-30 NewCondition
Grysik kukurydziany** 50%, MĄKA OWSIANA pełnoziarnista** 30%, mąka ryżowa** 10%, koncentrat soku z białych winogron** 5%, koncentrat soku truskawkowego** 2%, koncentrat soku z buraka** 2%, koncentrat z soku jabłkowego** 1%, witamina B1. \ ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Hipp HiPP Batonik Owocowy Hipp HiPP Batonik Owocowy
Przyjaciel après 11 mois 23 g
195,22zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
56
date d'expiration 2027-04-29
Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
kukurydziane après 11 mois 30 g
208,33zł/kg

prix: 6,25 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
après 11 mois 30 g
242,67zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-04
PRIX RÉDUIT -10%
Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
après 11 mois 30 g
187,67zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-20
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Musli Truskawki-Maliny Hipp HiPP Musli Truskawki-Maliny
date d'expiration
2027-06-30
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Musli 7 zbóż Hipp HiPP Musli 7 zbóż
z bananami BIO après 11 mois 200 g
58,95zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-07-31
Hipp HiPP Batonik Musli Przyjaciel Hipp HiPP Batonik Musli Przyjaciel
20 g
224,50zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-06-08
Hipp HiPP Batonik Musli Przyjaciel Hipp HiPP Batonik Musli Przyjaciel
après 11 mois 20 g
224,50zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
46
date d'expiration 2027-08-06
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne
prasowane après 11 mois 40 g
191,75zł/kg

prix: 7,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-04
Fruchtbar Fruchtbar Makaron Fruchtbar Fruchtbar Makaron
z pszenicy durum après 11 mois 300 g
42,23zł/kg

prix: 12,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-08-27
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne
chrupki après 11 mois 30 g
208,33zł/kg

prix: 6,25 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-12
PRIX RÉDUIT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3 Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3
zboża après 6 mois 100 g
28,70zł/kg

prix: 2,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-22
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne
Ciasteczka après 14 mois 100 g
119,90zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-03-25
Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
63,50zł/kg

prix: 6,35 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny Fruchtbar FruchtBar Ekologiczny
mus owocowy après 6 mois 100 g
69,90zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne Fruchtbar Fruchtbar Ekologiczne
ciasteczka 132 g
119,39zł/kg

prix: 15,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5