mlekołaki céréales coquilles de chocolat

Lubella
55
Lubię, czekoladowe, ale nie takie słodkie jak... firmy na N. mlekołaki céréales coquilles de chocolat
53mlekołaki céréales coquilles de chocolat
mlekołaki céréales coquilles de chocolatmlekołaki céréales coquilles de chocolat
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

23,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011195

5900049011195

prix: 5,99 zł

acheter 12 szt. pour 5.90 zł/szt
5.99 PLN 2027-08-30 NewCondition
mąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (1,4 %), sól, emulgator: lecytyny, aromaty, substancje wzbogacające: niacyna, witamina B6, tiamina, witamina D
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1606 kJ / 380 kcal
tłuszcz3,7 g
w tym kwasy nasycone1,2 g
węglowodany75 g
w tym cukry25 g
błonnik6,2 g
białko8,5 g
sól0,40 g
witamina D1,2 µg (24 %)*
tiamina (witamina B1)0,33 mg (30 %)*
niacyna (witamina B3)3,5 mg (22 %)*
witamina B60,35 mg (25 %)*
fosfor118 mg (17 %)*
żelazo3,8 mg (27 %)*
miedź0,30 mg (30 %)*
mangan1,2 mg (60 %)*
*% referencyjnej wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
8 witamin i minerałów, pełne ziarno, bez oleju palmowego & syropu glukozowego, Polska Marka
marque:Lubella
À propos de la marque:Lubella Tradycja od 1881 Spróbuj także innych płatków Lubella Choco chrupersy
Nom du produit réglementé par la loi:Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy.
Conservation:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarcia przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice
Adresse de retour:MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Pola , 2021-07-15 14:01:24Lubię, czekoladowe, ale nie takie słodkie jak... firmy na N.



Mlekołaki boules de chocolat de Mlekołaki boules de chocolat de
céréales 250 g
27,36zł/kg

prix: 6,84 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Mlekołaki céréales choco Mlekołaki céréales choco
piegołaki 250 g
27,36zł/kg

prix: 6,84 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-30
Mlekołaki Anneaux miel de Mlekołaki Anneaux miel de
céréales 250 g
24,72zł/kg

prix: 6,18 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-30
Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
d'avoine 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Kupiec Bouillie de bouffe aux Kupiec Bouillie de bouffe aux
pruneaux 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-30
Kupiec Bouillie de bouffe avec des Kupiec Bouillie de bouffe avec des
fraises 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-06-30
Kupiec Bouffe Gruau Cranberry Kupiec Bouffe Gruau Cranberry
Framboise 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-30
Lubella flocons de maïs Lubella flocons de maïs
céréales maïs 250 g
23,08zł/kg

prix: 5,77 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-07-31
Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
) 400 g
14,63zł/kg

prix: 5,85 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-09-30
Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
Penne Rigate ) 400 g
14,10zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2029-12-30
Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
Gnocchi ) 400 g
14,10zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2029-12-30
Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-10-21
Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
entiers de céréales spirale ( eliche ) 400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-08-30
Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
plume de grains entiers ( penne ) 400 g
16,03zł/kg

prix: 6,41 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5