Radix-Bis avoine sans gluten

Radix
Radix-Bis avoine sans glutenRadix-Bis avoine sans gluten
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

24,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569004126

5907569004126

prix: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-02-16 NewCondition
Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
d'avoine 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Szczytno Les flocons d'avoine Szczytno Les flocons d'avoine
instantanés szytno 400 g
12,23zł/kg

prix: 4,89 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-10-21
Kupiec Flocons d'orge instantanée Kupiec Flocons d'orge instantanée
400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-04-30
Szczytno szytno instantanée des Szczytno szytno instantanée des
flocons d'épeautre 400 g
21,20zł/kg

prix: 8,48 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-06-17
Szczytno Flocons de sarrasin Szczytno Flocons de sarrasin
instantanée 400 g
19,50zł/kg

prix: 7,80 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-10-02
Szczytno Flocons de seigle Szczytno Flocons de seigle
instantanée szytno 400 g
13,15zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-07-03
Szczytno flocons Szczytno orge Szczytno flocons Szczytno orge
instantanée 400 g
13,43zł/kg

prix: 5,37 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-22
Radix Radix-Bis Gruau Radix Radix-Bis Gruau
450 g
9,78zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-31
Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
50 g
251,20zł/kg

prix: 12,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-01
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
Demerara 500 g
14,48zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-26
Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
450 g
9,47zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-17
Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
500 g
12,00zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-25
Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
400 g
9,40zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
450 g
11,78zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-12
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5