masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-13

pojemność

cena za kilogram

6,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905108804206

5905108804206

prix: 3,28 zł

acheter 10 szt. pour 3.23 zł/szt
3.28 PLN 2028-01-13 NewCondition
Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
płatki 500 g
10,72zł/kg

prix: 5,36 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-12-27
Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
płatki 500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-01-09
Melvit Melvit płatki owsiane Melvit Melvit płatki owsiane
górskie 500 g
7,42zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-11-13
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
błyskawiczne 500 g
11,34zł/kg

prix: 5,67 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-22
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
górskie BIO 500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-10-13
Lubella Lubella Mlekołaki choco Lubella Lubella Mlekołaki choco
kulki 500 g
25,98zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-01-31
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
500 g
6,88zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-05-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5