Melvit
55
Najlepsze na rynku!
411
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-08

pojemność

cena za kilogram

7,50 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827003802

5906827003802

prix: 3,75 zł

3.75 PLN 2028-01-08 NewCondition
Melvit Melvit płatki owsiane Melvit Melvit płatki owsiane
górskie 500 g
7,42zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-11-13
Melvit Melvit płatki owsiane Melvit Melvit płatki owsiane
górskie 500 g
7,50zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-12-25
100% płatki owsiane górskie
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1532 kJ / 363 kcal
Tłuszcz 5,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
Węglowodany 60 g
- w tym cukry 1,8 g
Błonnik 10 g
Białko 13 g
Sól 0,02 g

Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Sezam : Może zawierać
ziarno z naszych upraw
marque:Melvit
Nom du produit réglementé par la loi:Płatki owsiane górskie
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Sposób przygotowania: Zagotuj 0,5 l wody lub mleka, wsyp 50 g płatków, lub użyj innych proporcji w zależności od pożądanej konsystencji, gotuj pod przykryciem ok. 6 min. od czasu do czasu mieszając. Ugotowaną owsiankę połącz z owocami lub bakaliami i zjedz na śniadanie lub lunch. Płatki górskie można dodać do batonów energetycznych, muffinek, smoothies, ciast i chleba.
Type d'emballage:Torebka papierowa
Adresse du producteur:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo - Borki
Adresse de retour:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29 / 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • megalo , 2019-03-09 19:56:32Najlepsze na rynku!



Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
płatki 500 g
10,72zł/kg

prix: 5,36 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-12-27
Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
płatki 500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-01-09
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
błyskawiczne 500 g
11,34zł/kg

prix: 5,67 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-22
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
górskie BIO 500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-10-13
Lubella Lubella Mlekołaki choco Lubella Lubella Mlekołaki choco
kulki 500 g
25,98zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-01-31
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
500 g
6,88zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-05-17
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
górskie 500 g
6,56zł/kg

prix: 3,28 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-01-13
Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
d'avoine 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-09-30
Melvit Melvit Płatki owsiane Melvit Melvit Płatki owsiane
górskie 1 kg

prix: 6,60 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-02-26
Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
Melvit 0,5 kg 500 g
9,98zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2031-07-05
Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-07
Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
400 g
8,38zł/kg

prix: 3,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-03
Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
400 g
9,35zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-27
Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
blanc 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-07-11
Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
torréfié 400 g
13,33zł/kg

prix: 5,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5