assaisonnement pour les soupes .

Winiary
55
Ok.assaisonnement pour les soupes .
48assaisonnement pour les soupes .
assaisonnement pour les soupes .assaisonnement pour les soupes .
masa netto

masa netto

210 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

16,38 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862213530

5900862213530

prix: 3,44 zł

3.44 PLN 2027-06-30 NewCondition
woda, sol, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), ocet, glukoza, aromaty (z selerem)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g:
Wartość energetyczna:78 kJ/18 kcal
Tłuszcz:0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,0 g
Węglowodany:2,2 g
w tym cukry:0,9 g
Błonnik0,0 g
Białko2,4 g
Sól:22,5 g

Seler : Zawiera
Winiary
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa w płynie do zup i drugich dań.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Niewielki osad nie jest wadą wyrobu - w przypadku powstania należy wstrząsnąć.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:15:22Ok.



Maggi liquide d'assaisonnement Maggi liquide d'assaisonnement
960 g
18,54zł/kg

prix: 17,80 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-05-30
Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
soupes . 1 kg

prix: 12,16 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-10-30
Lima SOS shoyu BIO 250ml - LIMA Lima SOS shoyu BIO 250ml - LIMA
250 ml
79,04zł/l

prix: 19,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-01-13
Pamapol Goong Sos Sojowy Pamapol Goong Sos Sojowy
o obniżonej 150 ml
39,93zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-27
Octim Octim Krem balsamiczny Octim Octim Krem balsamiczny
o smaku 310 g
44,32zł/kg

prix: 13,74 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-03
Octim Octim Krem balsamiczny Octim Octim Krem balsamiczny
o smaku 310 g
44,32zł/kg

prix: 13,74 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-04-03
Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
cubes ) de légumes 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-28
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
date d'expiration 2027-05-30
Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
sucre au lait avec le sucre 60 g
38,67zł/kg

prix: 2,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-30
Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
71 g
39,30zł/kg

prix: 2,79 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-02-28
Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
date d'expiration 2027-01-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5