Pamapol
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-27

pojemność

cena za litr

39,93 zł / l

kraj

Pays d'origine

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501001091

5907501001091

prix: 5,99 zł

5.99 PLN 2028-02-27 NewCondition
nasiona soi 48 %, woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 ml produktu
Wartość energetyczna267 kJ / 63 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany8,6 g
w tym cukry3,3 g
Białko7,1 g
Sól12 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Soja : Zawiera
naturalnie warzony, produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegan, bez E składników
marque:Goong
Nom du produit réglementé par la loi:Naturalnie warzony sos sojowy o obniżonej zawartości soli.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.
Type d'emballage:Butelka
Pays d'origine:Chiny
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
soupes . 210 g
16,38zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Maggi liquide d'assaisonnement Maggi liquide d'assaisonnement
960 g
18,54zł/kg

prix: 17,80 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-05-30
Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
soupes . 1 kg

prix: 12,16 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-10-30
Lima SOS shoyu BIO 250ml - LIMA Lima SOS shoyu BIO 250ml - LIMA
250 ml
79,04zł/l

prix: 19,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-01-13
Octim Octim Krem balsamiczny Octim Octim Krem balsamiczny
o smaku 310 g
44,32zł/kg

prix: 13,74 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-03
Octim Octim Krem balsamiczny Octim Octim Krem balsamiczny
o smaku 310 g
44,32zł/kg

prix: 13,74 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-04-03
Pamapol Homemade pate avec de la Pamapol Homemade pate avec de la
volaille + 100 % gratuit! 390 g
12,05zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
47
date d'expiration 2027-03-18
Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
date d'expiration 2028-01-06
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
date d'expiration 2029-02-10
Pamapol boulettes de viande à la Pamapol boulettes de viande à la
sauce tomate 500 g
16,68zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
59
date d'expiration 2029-01-10
Pamapol Les haricots et saucisse Pamapol Les haricots et saucisse
au lard 500 g
16,66zł/kg

prix: 8,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-01-22
Pamapol ragoût maison Pamapol ragoût maison
date d'expiration 2028-06-30
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
date d'expiration 2027-03-03
Pamapol ragoût de porc Pamapol ragoût de porc
date d'expiration 2028-07-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5