tripes zamojsku

Pamapol
55
Ok.tripes zamojsku
55
bardzo dobrytripes zamojsku
49tripes zamojsku
tripes zamojskutripes zamojsku
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-06

pojemność

cena za kilogram

19,70 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002258

5907501002258

prix: 9,85 zł

acheter 8 szt. pour 9.70 zł/szt
9.85 PLN 2028-01-06 NewCondition

woda, przedżołądki wołowe 30%, warzywa w zmiennych proporcjach 8,4% (marchew, pietruszka, seler korzeń, cebula), mąka pszenna, koncentrat pomidorowy 1,4%, sól, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, częściowo utwardzony palmowy), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyna), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, barwnik: annato, hydrolizat białka sojowego, cukier, przyprawy (w tym gałka muszkatołowa 0,05%), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), majeranek, mieszanka warzywna (marchew, pasternak, cebula), ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki, pomidor


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 255 kJ/61 kcal
Tłuszcz 2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
Węglowodany 2,7 g
w tym cukry 0,8 g
Błonnik 0,6 g
Białko 7,0 g
Sól 1,2 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
długo gotowane, bez dodatku substancji konserwujących
marque:Pamapol
Nom du produit réglementé par la loi:Flaki wołowe po zamojsku. Produkt sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Type d'emballage:Słoik
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Marek , 2024-09-10 14:08:41Ok.
  • hegan , 2023-11-02 16:12:37bardzo dobry



Pamapol tripes dans un bouillon Pamapol tripes dans un bouillon
500 g
19,70zł/kg

prix: 9,85 zł

PLN
1
64
date d'expiration 2029-01-13
Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
date d'expiration 2029-02-10
Pamapol boulettes de viande à la Pamapol boulettes de viande à la
sauce tomate 500 g
16,68zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
59
date d'expiration 2029-01-10
Pamapol Les haricots et saucisse Pamapol Les haricots et saucisse
au lard 500 g
16,66zł/kg

prix: 8,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-01-22
Bonduelle champignon Letcho doux Bonduelle champignon Letcho doux
date d'expiration 2027-10-01
Pamapol Homemade pate avec de la Pamapol Homemade pate avec de la
volaille + 100 % gratuit! 390 g
12,05zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
47
date d'expiration 2027-03-18
Pamapol ragoût maison Pamapol ragoût maison
date d'expiration 2028-06-30
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
date d'expiration 2027-03-03
Pamapol ragoût de porc Pamapol ragoût de porc
date d'expiration 2028-07-20
Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak
470 g
15,51zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2027-11-17
Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa
z koperkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2027-10-27
Pamapol Pamapol Zupa żurek Pamapol Pamapol Zupa żurek
z boczkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
82
date d'expiration 2027-12-10
Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa
z ryżem 470 g
15,51zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
100
date d'expiration 2027-12-10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5