Homemade pate avec de la volaille + 100 % gratuit!

Pamapol
55
OkHomemade pate avec de la volaille + 100 % gratuit!
25
Za te pieniądze - ok. Ale ja kupuję tylko dla psa jako dodatek, bo skład jest taki, że tego nie można dać ludziomHomemade pate avec de la volaille + 100 % gratuit!
424Homemade pate avec de la volaille + 100 % gratuit!
Homemade pate avec de la volaille + 100 % gratuit!Homemade pate avec de la volaille + 100 % gratuit!
masa netto

masa netto

390 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-18

pojemność

cena za kilogram

12,05 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501013834

5907501013834

prix: 4,70 zł

acheter 10 szt. pour 4.63 zł/szt
4.70 PLN 2027-03-18 NewCondition
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 14%, tłuszcz wieprzowy, wątroba wieprzowa 8%, skórki z kurczaka 6,8%, skórki wieprzowe, kasza manna (z pszenicy), mąka pszenna, sól, mąka sojowa, białka mleka, stabilizatory: cytryniany sodu, substancje zagęszczające: guma guar, guma tara, przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma, białko wieprzowe, emulgator: guma celulozowa, przyprawy, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, cebula, pasternak), czosnek, natka pietruszki, pomidor, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'rybonukleotydy disodowe, cukier, hydrolizat białka sojowego, ekstrakt drożdżowy (zawiera gluten), barwnik: ekstrakt z papryki, aromaty (zawierają mleko), zioła, maltodekstryna, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 690 kJ/166 kcal
Tłuszcz 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,3 g
Węglowodany 6,7 g
w tym cukry 0,6 g
Białko 5,6 g
Sól 1,4 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
100% satysfakcji gratis!, udane zakupy!
marque:Pamapol
Nom du produit réglementé par la loi:Pasztet wieprzowo-drobiowy z dodatkiem białka mleka, sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Préparation et utilisation:Podawać na zimno z dodatkiem pieczywa.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 24 ocen.

  • I.Monika , 2023-04-06 20:44:38Ok
  • megalo , 2019-03-09 19:47:50Za te pieniądze - ok. Ale ja kupuję tylko dla psa jako dodatek, bo skład jest taki, że tego nie można dać ludziom



Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
date d'expiration 2027-03-03
Drosed pate Podlaski poulet aux Drosed pate Podlaski poulet aux
poivrons 155 g
25,74zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-09-11
Drosed pate Podlaski poulet aux Drosed pate Podlaski poulet aux
tomates 155 g
25,74zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2028-04-20
Drosed Podlaski pâté de poulet Drosed Podlaski pâté de poulet
au poivre 155 g
25,74zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-11
Drosed pate Podlachie poulet Drosed pate Podlachie poulet
naturel 155 g
25,74zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-07-14
Profi Wielkopolska dinde pâté de Profi Wielkopolska dinde pâté de
date d'expiration 2028-04-07
Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
date d'expiration 2028-01-06
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
date d'expiration 2029-02-10
Pamapol boulettes de viande à la Pamapol boulettes de viande à la
sauce tomate 500 g
16,68zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
59
date d'expiration 2029-01-10
Pamapol Les haricots et saucisse Pamapol Les haricots et saucisse
au lard 500 g
16,66zł/kg

prix: 8,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-01-22
Pamapol ragoût maison Pamapol ragoût maison
date d'expiration 2028-06-30
Pamapol ragoût de porc Pamapol ragoût de porc
date d'expiration 2028-07-20
Pamapol tripes dans un bouillon Pamapol tripes dans un bouillon
500 g
19,70zł/kg

prix: 9,85 zł

PLN
1
64
date d'expiration 2029-01-13
Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak
470 g
15,51zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2027-11-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5