pate Podlachie poulet naturel

Drosed
55
Ok.pate Podlachie poulet naturel
414pate Podlachie poulet naturel
pate Podlachie poulet naturelpate Podlachie poulet naturel
masa netto

masa netto

155 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-14

pojemność

cena za kilogram

25,74 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901204000641

5901204000641

prix: 3,99 zł

acheter 12 szt. pour 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2027-07-14 NewCondition
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,6 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 7,0 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, białko sojowe, skrobia ziemniaczana, warzywa suszone (cebula, marchew, pietruszka, por), przyprawy, serwatka (z mleka), mleko w proszku, glukoza, maltodekstryna, hydrolizat białka z kukurydzy, ekstrakt drożdżowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w: 100 g
Wartość energetyczna760 kJ / 181 kcal
Tłuszcz15 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,0 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry0,8 g
Białko7,0 g
Sól1,4 g

Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
bez dodatku glutaminianu
marque:Podlaski
À propos de la marque:Podlaski Ulubiony od 1977
Nom du produit réglementé par la loi:Pasztet drobiowy. Konserwa sterylizowana.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii podane na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:DROSED SA, 08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 154
Adresse de retour:DROSED SA, 08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 154
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Marek , 2025-07-23 19:00:00Ok.



Drosed pate Podlaski poulet aux Drosed pate Podlaski poulet aux
poivrons 155 g
25,74zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-09-11
Drosed pate Podlaski poulet aux Drosed pate Podlaski poulet aux
tomates 155 g
25,74zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2028-04-20
Drosed Podlaski pâté de poulet Drosed Podlaski pâté de poulet
au poivre 155 g
25,74zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-11
Profi Wielkopolska dinde pâté de Profi Wielkopolska dinde pâté de
date d'expiration 2028-04-07
Pamapol Homemade pate avec de la Pamapol Homemade pate avec de la
volaille + 100 % gratuit! 390 g
12,05zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
47
date d'expiration 2027-03-18
Profi Grand Profi Pate de dinde Profi Grand Profi Pate de dinde
date d'expiration 2027-11-05
Drosed Délicatesse de poulet Drosed Délicatesse de poulet
date d'expiration 2028-07-08
Drosed Ragoût anglaise de poulets Drosed Ragoût anglaise de poulets
date d'expiration 2028-06-19
Drosed Drosed Podlaski Mielonka Drosed Drosed Podlaski Mielonka
tyrolska 110 g
36,27zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-12-19
Drosed Drosed Podlaski Przysmak Drosed Drosed Podlaski Przysmak
date d'expiration 2028-04-16
Drosed Drosed Kurczak w galarecie Drosed Drosed Kurczak w galarecie
150 g
39,00zł/kg

prix: 5,85 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2026-12-12
Drosed Drosed Wieprzowina Drosed Drosed Wieprzowina
w galarecie 150 g
39,00zł/kg

prix: 5,85 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-12-05
Drosed Drosed Indyk w galarecie Drosed Drosed Indyk w galarecie
150 g
41,53zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2026-12-06
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5