pate Podlaski poulet aux tomates

Drosed
48pate Podlaski poulet aux tomates
pate Podlaski poulet aux tomatespate Podlaski poulet aux tomates
masa netto

masa netto

155 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-20

pojemność

cena za kilogram

25,74 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901204002546

5901204002546

prix: 3,99 zł

3.99 PLN 2028-04-20 NewCondition
Drosed pate Podlaski poulet aux Drosed pate Podlaski poulet aux
tomates 155 g
26,00zł/kg

prix: 4,03 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-07-06
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,1 %, skóry z kurcząt 8,0 %, wątroba z kurcząt 6,8 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), koncentrat pomidorowy 4,1 %, sól, białko sojowe, skrobia ziemniaczana, warzywa suszone (cebula, marchew, pietruszka, por), przyprawy, serwatka (z mleka), mleko w proszku, glukoza, maltodekstryna, hydrolizat białka z kukurydzy, ekstrakt drożdżowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w: 100 g
Wartość energetyczna705 kJ /170 kcal
Tłuszcz13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,5 g
Węglowodany5,4 g
w tym cukry1,4 g
Białko7,4 g
Sól1,2 g

Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Podlaski
À propos de la marque:Podlaski Ulubiony od 1977
Nom du produit réglementé par la loi:Pasztet drobiowy z pomidorami. Konserwa sterylizowana.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na spodzie. Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:DROSED SA, 08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 154
Adresse de retour:DROSED SA, 08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 154
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Drosed pate Podlaski poulet aux Drosed pate Podlaski poulet aux
    poivrons 155 g
    25,74zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-09-11
    Drosed Podlaski pâté de poulet Drosed Podlaski pâté de poulet
    au poivre 155 g
    25,74zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-09-11
    Drosed pate Podlachie poulet Drosed pate Podlachie poulet
    naturel 155 g
    25,74zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2027-07-14
    Profi Wielkopolska dinde pâté de Profi Wielkopolska dinde pâté de
    date d'expiration 2028-04-07
    Pamapol Homemade pate avec de la Pamapol Homemade pate avec de la
    volaille + 100 % gratuit! 390 g
    12,05zł/kg

    prix: 4,70 zł

    PLN
    1
    47
    date d'expiration 2027-03-18
    Profi Grand Profi Pate de dinde Profi Grand Profi Pate de dinde
    date d'expiration 2027-11-05
    Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
    date d'expiration 2027-03-03
    Drosed Délicatesse de poulet Drosed Délicatesse de poulet
    date d'expiration 2028-07-08
    Drosed Ragoût anglaise de poulets Drosed Ragoût anglaise de poulets
    date d'expiration 2028-06-19
    Drosed Drosed Podlaski Mielonka Drosed Drosed Podlaski Mielonka
    tyrolska 110 g
    36,27zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-12-19
    Drosed Drosed Podlaski Przysmak Drosed Drosed Podlaski Przysmak
    date d'expiration 2028-04-16
    Drosed Drosed Kurczak w galarecie Drosed Drosed Kurczak w galarecie
    150 g
    39,00zł/kg

    prix: 5,85 zł

    PLN
    1
    26
    date d'expiration 2026-12-12
    Drosed Drosed Wieprzowina Drosed Drosed Wieprzowina
    w galarecie 150 g
    39,00zł/kg

    prix: 5,85 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-12-05
    Drosed Drosed Indyk w galarecie Drosed Drosed Indyk w galarecie
    150 g
    41,53zł/kg

    prix: 6,23 zł

    PLN
    1
    27
    date d'expiration 2026-12-06
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5