ragoût de porc

Pamapol
55
Produkt zgodny z zamówieniem.ragoût de porc
55
faktycznie dobrze przyprawiony :) smaczny ragoût de porc
413ragoût de porc
ragoût de porcragoût de porc
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-07-20

pojemność

cena za kilogram

22,42 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002104

5907501002104

prix: 11,21 zł

acheter 8 szt. pour 11.04 zł/szt
11.21 PLN 2028-07-20 NewCondition
woda, mięso wieprzowe 39%, cebula, koncentrat pomidorowy, marchew, skrobia modyfikowana, seler korzeń, pietruszka korzeń, mąka pszenna, cukier, sól, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, suszone pomidory), przyprawy 0,3% (papryka słodka, czosnek, pieprz czarny, pieprz ziołowy, papryka ostra), cukier palony, hydrolizat białka sojowego, tłuszcz wieprzowy, liście selera, natka pietruszki, czosnek, ekstrakt drożdżowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 483 kJ/116 kcal
Tłuszcz 6,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,5 g
Węglowodany 5,9 g
w tym cukry 3,2 g
Błonnik 0,5 g
Białko 8,8 g
Sól 1,7 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
dobrze doprawiony, bez dodatku substancji konserwujących
marque:Pamapol
Nom du produit réglementé par la loi:Gulasz wieprzowy. Produkt sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Préparation et utilisation:Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Grażyna , 2022-10-21 20:12:10Produkt zgodny z zamówieniem.
  • Wiwa B. , 2020-07-01 16:23:04faktycznie dobrze przyprawiony :) smaczny



Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
date d'expiration 2028-01-06
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
date d'expiration 2029-02-10
Pamapol boulettes de viande à la Pamapol boulettes de viande à la
sauce tomate 500 g
16,68zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
59
date d'expiration 2029-01-10
Pamapol Les haricots et saucisse Pamapol Les haricots et saucisse
au lard 500 g
16,66zł/kg

prix: 8,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-01-22
Bonduelle champignon Letcho doux Bonduelle champignon Letcho doux
date d'expiration 2027-10-01
Pamapol Homemade pate avec de la Pamapol Homemade pate avec de la
volaille + 100 % gratuit! 390 g
12,05zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
47
date d'expiration 2027-03-18
Pamapol ragoût maison Pamapol ragoût maison
date d'expiration 2028-06-30
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
date d'expiration 2027-03-03
Pamapol tripes dans un bouillon Pamapol tripes dans un bouillon
500 g
19,70zł/kg

prix: 9,85 zł

PLN
1
64
date d'expiration 2029-01-13
Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak
470 g
15,51zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2027-11-17
Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa
z koperkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2027-10-27
Pamapol Pamapol Zupa żurek Pamapol Pamapol Zupa żurek
z boczkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
82
date d'expiration 2027-12-10
Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa
z ryżem 470 g
15,51zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
100
date d'expiration 2027-12-10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5