sauce à spaghetti

Łowicz
55sauce à spaghetti
sauce à spaghettisauce à spaghetti
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

17,14 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397016255

5900397016255

prix: 8,57 zł

acheter 6 szt. pour 8.44 zł/szt
8.57 PLN 2028-01-31 NewCondition
pomidory (159 g pomidorów użyto do wyprodukowania 100 g produktu), cebula, cukier, przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, olej rzepakowy, sól, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, zioła (w tym oregano (0,15 %)), przyprawy (w tym pieprz czarny), ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia342 kJ / 81 kcal
tłuszcz2,0 g
w tym kwasy nasycone0,2 g
węglowodany14 g
w tym cukry12 g
białko1,6 g
sól1,1 g

Seler : Może zawierać
z 795 g pomidorów*, bez konserwantów, Polska Marka, *do wyprodukowania 500 g sosu użyto 795 g pomidorów
marque:Łowicz
À propos de la marque:Łowicz Samo najlepsze!
Nom du produit réglementé par la loi:Sos spaghetti. Sos pomidorowy z oregano. Pasteryzowany.
Conservation:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recettes:Przepis na spaghetti z marchewki Potrzebujesz: sos spaghetti Łowicz, 3 duże marchewki, tarty parmezan (ok. 10 g), listki świeżej bazylii. 1. Marchewki obierz i zetrzyj na tarce spiralnej lub użyj obieraczki do warzyw. 2. Wrzucić do osolonej wody na 2-3 min, odcedź. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z parmezanem i listkami świeżej bazylii. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
    date d'expiration 2028-01-30
    Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
    date d'expiration 2027-11-30
    Łowicz sauce napolitaine Łowicz Łowicz sauce napolitaine Łowicz
    pour les spaghettis 500 g
    17,18zł/kg

    prix: 8,59 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2027-11-30
    Łowicz Łowicz Sos meksykański Łowicz Łowicz Sos meksykański
    date d'expiration
    2028-01-30
    Łowicz Łowicz Sos pieczarkowy Łowicz Łowicz Sos pieczarkowy
    z 500 g
    17,28zł/kg

    prix: 8,64 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-07-30
    Łowicz Łowicz Sos spaghetti Łowicz Łowicz Sos spaghetti
    date d'expiration
    2028-01-30
    Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
    date d'expiration 2028-01-06
    Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
    sauce tomate 500 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    date d'expiration 2029-02-10
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre des fruits forestiers 240 g
    59,88zł/kg

    prix: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-02-28
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre , ananas 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
    confiture de pêches 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture d'abricot 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-05-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de fraise 280 g
    25,86zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de cerise 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre de cassis 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de bleuets 280 g
    27,96zł/kg

    prix: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5