Pamapol oferuje nam szybkie danie obiadowe, a także pasztety i konserwy. Jeśli nie masz czasu na przygotowywanie obiadu, Pamapol jest doskonałym rozwiązaniem. Jedz tradycyjne polskie dania - flaki, gołąbki, klopsiki czy bigos. Zakupy dostarczymy pod każdy adres w Polsce, a także za granicę. Niskie koszty dostawy, a przy zamówieniu za 200 zł, dowóz towarów na terenie Polski jest bezpłatny. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny i zamów już dziś z dostawą na jutro. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

 
5907501013834 5907501013834 Pamapol
Pamapol Homemade pate avec de la Pamapol Homemade pate avec de la
volaille + 100 % gratuit! 390 g
12,05zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
47
Pamapol Homemade pate avec de la
4 5
4.5 24 Pamapol Homemade pate avec de la
date d'expiration 2027-03-18
5907501018105 5907501018105 Pamapol
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
Pamapol Homemade pate porcine
4 5
4.5 13 Pamapol Homemade pate porcine
date d'expiration 2027-03-03
 
skip
5907501002074 5907501002074 Pamapol
Pamapol Les haricots et saucisse Pamapol Les haricots et saucisse
au lard 500 g
16,66zł/kg

prix: 8,33 zł

PLN
1
1
Pamapol Les haricots et saucisse
4 5
4.5 14 Pamapol Les haricots et saucisse
date d'expiration 2029-01-22
5907501000933 5907501000933 Pamapol
Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak
470 g
15,51zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
42
Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak
5 5
5 1 Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak
date d'expiration 2027-11-17
5907501000896 5907501000896 Pamapol
Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa
z koperkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
32
Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa
5 5
5 4 Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa
date d'expiration 2027-10-27
5907501001015 5907501001015 Pamapol
Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa
z ryżem 470 g
15,51zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
100
Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa
5 5
5 3 Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa
date d'expiration 2027-12-10
5907501002104 5907501002104 Pamapol
Pamapol ragoût de porc Pamapol ragoût de porc
Pamapol ragoût de porc
4 5
4 13 Pamapol ragoût de porc
date d'expiration 2028-07-20
5907501002128 5907501002128 Pamapol
Pamapol ragoût maison Pamapol ragoût maison
Pamapol ragoût maison
4 5
4 11 Pamapol ragoût maison
date d'expiration 2028-06-30
5907501000957 5907501000957 Pamapol
Pamapol Pamapol Zupa żurek Pamapol Pamapol Zupa żurek
z boczkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
82
Pamapol Pamapol Zupa żurek
5 5
5 3 Pamapol Pamapol Zupa żurek
date d'expiration 2027-12-10
5907501002043 5907501002043 Pamapol
Pamapol boulettes de viande à la Pamapol boulettes de viande à la
sauce tomate 500 g
16,68zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
59
Pamapol boulettes de viande à la
4 5
4 9 Pamapol boulettes de viande à la
date d'expiration 2029-01-10
5907501002029 5907501002029 Pamapol
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
Pamapol rouleaux de chou à la
4 5
4 15 Pamapol rouleaux de chou à la
date d'expiration 2029-02-10
5907501002012 5907501002012 Pamapol
Pamapol tripes dans un bouillon Pamapol tripes dans un bouillon
500 g
19,70zł/kg

prix: 9,85 zł

PLN
1
64
Pamapol tripes dans un bouillon
4 5
4 6 Pamapol tripes dans un bouillon
date d'expiration 2027-11-21
5907501002258 5907501002258 Pamapol
Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
Pamapol tripes zamojsku
4 5
4.5 9 Pamapol tripes zamojsku
date d'expiration 2028-01-06
 
5907501001091 5907501001091 Pamapol
Pamapol Goong Sos Sojowy Pamapol Goong Sos Sojowy
o obniżonej 150 ml
39,93zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-27
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5