Pamapol
55
Ok.
51
masa netto

masa netto

470 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-17

pojemność

cena za kilogram

15,51 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501000933

5907501000933

prix: 7,29 zł

acheter 8 szt. pour 7.18 zł/szt
7.29 PLN 2027-11-17 NewCondition
bulion drobiowy (woda, korpus z kurczaka, sól), warzywa w zmiennych proporcjach (ziemniak, marchew, pietruszka, seler), kapusta kiszona 12% (kapusta biała, sól), boczek wieprzowy wędzony 2% (boczek wieprzowy, sól), mąka pszenna, sól, skrobia ziemniaczana, pietruszka nać, ekstrakty przypraw, czosnek 0,1%, cukier, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna109 kJ / 26 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany4 g
w tym cukry1,1 g
Błonnik<0,5 g
Białko1,3 g
Sól0,82 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
pyszna zupa, w domu taniej nie ugotujesz!, na bulionie drobiowym, bez dodatku konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku, fosforanów
marque:Pamapol
À propos de la marque:7 zup na 7 dni tygodnia! pon - pomidorowa wt - jarzynowa śr - kapuśniak czw - ogórkowa pt - żurek sob - grochowa niedz - krupnik
Nom du produit réglementé par la loi:Zupa kapuśniak z boczkiem wieprzowym wędzonym. Produkt sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 24 godzin. Rozwarstwienie jest procesem naturalnym dla tego produktu i nie stanowi wady.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:PAMAPOL S.A. ul. Wieluńska 2, 97-438 Rusiec
Adresse de retour:PAMAPOL S.A. ul. Wieluńska 2, 97-438 Rusiec
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-06-11 12:50:35Ok.



Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa
z koperkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2027-10-27
Pamapol Pamapol Zupa żurek Pamapol Pamapol Zupa żurek
z boczkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
82
date d'expiration 2027-12-10
Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa Pamapol Pamapol Zupa pomidorowa
z ryżem 470 g
15,51zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
100
date d'expiration 2027-12-10
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
Rusiecki Fasolka 470 g
24,74zł/kg

prix: 11,63 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-12-08
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
Rusiecki Bigos z mięsem 470 g
25,00zł/kg

prix: 11,75 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2028-01-23
Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
Rusiecki Flaki wołowe 470 g
24,77zł/kg

prix: 11,64 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-01-19
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
pomidorowym 470 g
24,06zł/kg

prix: 11,31 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-03
Szubryt Szubryt Żołądki Szubryt Szubryt Żołądki
w drobiowe 470 g
26,66zł/kg

prix: 12,53 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-07-31
Pamapol Homemade pate avec de la Pamapol Homemade pate avec de la
volaille + 100 % gratuit! 390 g
12,05zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
47
date d'expiration 2027-03-18
Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
date d'expiration 2028-01-06
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
date d'expiration 2029-02-10
Pamapol boulettes de viande à la Pamapol boulettes de viande à la
sauce tomate 500 g
16,68zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
59
date d'expiration 2029-01-10
Pamapol Les haricots et saucisse Pamapol Les haricots et saucisse
au lard 500 g
16,66zł/kg

prix: 8,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-01-22
Pamapol ragoût maison Pamapol ragoût maison
date d'expiration 2028-06-30
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
date d'expiration 2027-03-03
Pamapol ragoût de porc Pamapol ragoût de porc
date d'expiration 2028-07-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5