sauce champignon en poudre

Winiary
55
5sauce champignon en poudre
54sauce champignon en poudre
Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw, grzybów oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.
sauce champignon en poudresauce champignon en poudre
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

122,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085009972

5900085009972

prix: 3,67 zł

3.67 PLN 2027-06-30 NewCondition
mąka pszenna*, skrobia kukurydziana*, odtłuszczone mleko w proszku*, sól, olej palmowy, zagęszczony sok z pieczarki* 6,5 %, ekstrakt drożdży*, pełne mleko w proszku*, suszona cebula* 3,5 %, suszona pieczarka* 2,3 %, aromat, liść pietruszki*, barwnik (karmel*), pieprz czarny*, * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna158 kJ
Wartość energetyczna38 kcal
Tłuszcz0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany5,9 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik0,2 g
Białko1,5 g
Sól0,79 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw, grzybów oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.
Caractéristiques:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, * naturalne składniki
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Sos pieczarkowy.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzenia: 3 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do zrazów z wieprzowiny, podaj z kaszą i gotowanymi warzywami.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2019-12-13 12:44:395



Cykoria Cykoria Sos do pieczeni Cykoria Cykoria Sos do pieczeni
Jasny 30 g
74,67zł/kg

prix: 2,24 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-11-30
Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
date d'expiration 2027-05-30
Cykoria Cykoria Sos Grzybowy Cykoria Cykoria Sos Grzybowy
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Sos Myśliwski Cykoria Cykoria Sos Myśliwski
date d'expiration 2027-12-30
Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria Cykoria Sos Biały Cykoria Cykoria Sos Biały
date d'expiration 2027-06-06
Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
cubes ) de légumes 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-28
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
soupes . 210 g
16,38zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
sucre au lait avec le sucre 60 g
38,67zł/kg

prix: 2,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-30
Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
71 g
39,30zł/kg

prix: 2,79 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-02-28
Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
date d'expiration 2027-01-31
Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
cubes ) de boeuf 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5