pudding avec Winiary de sucre au lait avec le sucre

Winiary
56pudding avec Winiary de sucre au lait avec le sucre
Budyń o smaku waniliowym Winiary to znany i lubiany smakowity deser, przywołujący wspomnienia z lat dzieciństwa. Charakteryzuje go niezwykle intensywny smak i szlachetna, kremowa konsystencja. Od lat cieszy się uznaniem wielu polskich rodzin. Jeśli lubisz zaskakiwać swoich bliskich, zrób łatwy w przygotowaniu budyń i udekoruj go owocami, bitą śmietaną lub bakaliami. Podawaj w pucharku lub salaterce. Na zimno lub na ciepło - tak jak lubisz. Budyń Winiary to także dobry sposób na wprowadzenie do diety dziecka 1 z 3 zalecanych porcji mleka i produktów mlecznych. Zawiera naturalną skrobię z polskich ziemniaków. - pyszny deser, który możesz przygotować na co dzień - kremowa konsystencja i pyszny waniliowy smak - jedna z trzech zalecanych porcji mleka w ciągu dnia - do podania na ciepło lub zimno - produkt bezglutenowy
pudding avec Winiary de sucre au lait avec le sucrepudding avec Winiary de sucre au lait avec le sucre
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

38,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085000139

5900085000139

prix: 2,32 zł

2.32 PLN 2027-03-30 NewCondition
skrobia (ziemniaczana, kukurydziana), cukier, aromat, barwniki (kurkumina, karoteny)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu** w 100 g
Wartość energetyczna 356 kJ
Wartość energetyczna 84 kcal
Tłuszcz 1,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,1 g
Węglowodany 13,9 g
w tym cukry 8,7 g
Błonnik 0,1 g
Białko 3,1 g
Sól 0,10 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
** z mlekiem o zawartości 2,0% tłuszczu

Mleko : Może zawierać
Budyń o smaku waniliowym Winiary to znany i lubiany smakowity deser, przywołujący wspomnienia z lat dzieciństwa. Charakteryzuje go niezwykle intensywny smak i szlachetna, kremowa konsystencja. Od lat cieszy się uznaniem wielu polskich rodzin. Jeśli lubisz zaskakiwać swoich bliskich, zrób łatwy w przygotowaniu budyń i udekoruj go owocami, bitą śmietaną lub bakaliami. Podawaj w pucharku lub salaterce. Na zimno lub na ciepło - tak jak lubisz. Budyń Winiary to także dobry sposób na wprowadzenie do diety dziecka 1 z 3 zalecanych porcji mleka i produktów mlecznych. Zawiera naturalną skrobię z polskich ziemniaków. - pyszny deser, który możesz przygotować na co dzień - kremowa konsystencja i pyszny waniliowy smak - jedna z trzech zalecanych porcji mleka w ciągu dnia - do podania na ciepło lub zimno - produkt bezglutenowy
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Budyń o smaku waniliowym z cukrem.
Autres informations:1 miseczka = energia 498 kJ 118 kcal 6%* W 100 g: 356 kJ/84 kcal * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania 4 Porcje Z 0,5 litra zimnego mleka odlej 0,5 szklanki, wsyp do niej zawartość opakowania i dobrze wymieszaj. Pozostałe mleko zagotuj. Do gotującego się mleka wlej rozrobiony proszek ciągle mieszając. Od momentu zagotowania gotuj jeszcze przez 0,5 minuty. Gotowy budyń wlej do miseczek, nie mieszaj i zostaw do ostygnięcia. Budyń możesz podawać ze świeżymi owocami, sokiem owocowym, bitą śmietaną lub posypać startą laską wanilii.
Recettes:
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Amylon Amylon Bio Pudding à la Amylon Amylon Bio Pudding à la
    vanille 40 g
    108,75zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-12
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    waniliowym 40 g
    32,50zł/kg

    prix: 1,30 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-02-25
    Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
    pouding pouding 45 g
    35,33zł/kg

    prix: 1,59 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Delecta grand pudding et crémeuse Delecta grand pudding et crémeuse
    64 g
    29,06zł/kg

    prix: 1,86 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-11-30
    Delecta grand dessert saveur de Delecta grand dessert saveur de
    caramel 64 g
    28,75zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-07-30
    Amylon Amylon BIO gluten Pouding Amylon Amylon BIO gluten Pouding
    au chocolat gratuit 40 g
    99,75zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-01-20
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    40 g
    32,50zł/kg

    prix: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2028-02-25
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    40 g
    32,50zł/kg

    prix: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    date d'expiration 2028-01-31
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5