sauce en poudre rôti de lumière

Winiary
44sauce en poudre rôti de lumière
WINIARY Sos pieczeniowy jasny – aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji – to niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie podkreśli smak schabu, bitek czy drobiu, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek, kaszy lub makaronu zamieni codzienny obiad w prawdziwą przyjemność. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, czosnek, cebulę, liść laurowy i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w zaledwie 3 minuty! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji • Z wyczuwalną nutą liścia laurowego • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 3 minuty Sięgnij po Sos pieczeniowy jasny WINIARY i wzbogać mięsne dania klasycznym, aromatycznym smakiem!
sauce en poudre rôti de lumièresauce en poudre rôti de lumière
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

122,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085009958

5900085009958

prix: 3,66 zł

3.66 PLN 2027-06-30 NewCondition
mąka pszenna* 35,3 %, skrobia ziemniaczana*, aromaty (z pszenicą, soją), sól, cukier*, olej palmowy, suszone warzywa 4,7 % (cebula*, czosnek*), barwnik (karmel), przyprawy (pieprz czarny*, kurkuma*, liść laurowy*), kwas (kwas cytrynowy), * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna135 kJ
Wartość energetyczna32 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany5,6 g
w tym cukry1,3 g
Błonnik0,2 g
Białko0,7 g
Sól1,3 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
WINIARY Sos pieczeniowy jasny – aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji – to niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie podkreśli smak schabu, bitek czy drobiu, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek, kaszy lub makaronu zamieni codzienny obiad w prawdziwą przyjemność. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, czosnek, cebulę, liść laurowy i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w zaledwie 3 minuty! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji • Z wyczuwalną nutą liścia laurowego • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 3 minuty Sięgnij po Sos pieczeniowy jasny WINIARY i wzbogać mięsne dania klasycznym, aromatycznym smakiem!
Caractéristiques:po proste dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, obiad na każdą kieszeń, * naturalne składniki
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Sos pieczeniowy jasny.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzenia: 3 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do schabu lub bitek wołowych, podaj z pieczonymi ziemniakami i gotowanymi warzywami. Często dobre dłużej Sprawdź zanim wyrzucisz Popatrz Powąchaj Posmakuj
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
    date d'expiration 2027-03-04
    Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
    - amer 500 g
    17,16zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
    date d'expiration 2027-04-23
    Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
    date d'expiration 2027-03-12
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Winiary sauces Winiary pour chaque Winiary sauces Winiary pour chaque
    jour de la sauce barbecue délicate 35 g 35 g
    106,29zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-06-30
    Roleski Roleski Sos do Steków Roleski Roleski Sos do Steków
    i Burgerów 370 g
    19,62zł/kg

    prix: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-05-28
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5