Winiary
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

50,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613287556646

7613287556646

prix: 9,16 zł

9.16 PLN 2027-04-30 NewCondition
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korzeń pietruszki, korzeń selera), ekstrakt drożdży, aromaty (z pszenicą, selerem), przyprawy, liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), fermentowane białko pszenne, przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)W 100 ml bulionu
Wartość energetyczna25 kJ
Wartość energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,3 g
w tym cukry0,1 g
Błonnik0,0 g
Białko0,1 g
Sól0,97 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 90 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
** po przyrządzeniu z 1 kostką/litr

Seler : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
odpowiedni dla wegetarian
marque:Winiary
À propos de la marque:Wypróbuj Kostkę Mięsną Winiary do dań mięsnych
Nom du produit réglementé par la loi:Bulion warzywny.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: Aby uzyskać esencjonalny bulion rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Recettes:Zupa z cukinii z chrupiącymi kurkami 4 porcje 1,5 kostki Bulionu warzywnego Winiary 3 średnie cukinie 250 g kurek gałązka estragonu 2 łyżki oleju imbir (do smaku) Kostki rozpuść w 0,75 litra wrzącej wody. Cukinię umyj, osusz, odetnij końce i pokrój w plasterki o grubości 0,5 cm. W rondlu rozgrzej łyżkę oleju i zeszklij cukinię. Wlej bulion, przykryj i duś 10 minut. Kurki oczyść, opłucz i osusz. Resztę oleju rozgrzej na patelni, wrzuć grzyby i smaż kilka minut. Cukinię z bulionem zmiksuj i przetrzyj przez sitko. Wymieszaj ze śmietaną, przypraw imbirem. Estragon opłucz, osusz i podrywaj listki. Zupę rozlej na talerzy, na jej wierzchu połóż kurki i całość posyp estragonem.
Type d'emballage:Pudełko
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
cubes ) de légumes 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-28
Bulion Bouillon végétarien 120g Bulion Bouillon végétarien 120g
120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-18
Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
cubes ) de boeuf 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Winiary bouillon cubes de bouillon Winiary bouillon cubes de bouillon
de bœuf 12 cubes 120 g
56,58zł/kg

prix: 6,79 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-03-30
PRIX RÉDUIT -40%
Winiary soupe au poulet bouillon Winiary soupe au poulet bouillon
170 g
32,71zł/kg

prix: 5,56 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-30
Winiary cubes de bouillon gravy 6 Winiary cubes de bouillon gravy 6
Kostak viande 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-30
Winiary Veau Winiary bouillon 120 Winiary Veau Winiary bouillon 120
g ( 12 chevilles ) 12 szt.

prix: 5,23 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-08-30
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
Bulion-kostki 90 g
93,00zł/kg

prix: 8,37 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-29
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
date d'expiration 2027-05-30
Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
soupes . 210 g
16,38zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
sucre au lait avec le sucre 60 g
38,67zł/kg

prix: 2,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-30
Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
71 g
39,30zł/kg

prix: 2,79 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-02-28
Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
date d'expiration 2027-01-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5