mayonnaise au raifort

Winiary
54mayonnaise au raifort
Doda smaku najprostszym potrawom. Sprawdzi się jako dodatek do jaj, ryb, mięs i pasztetu. Smacznego!
mayonnaise au raifortmayonnaise au raifort
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-18

pojemność

cena za kilogram

38,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862214308

5900862214308

prix: 9,54 zł

9.54 PLN 2027-01-18 NewCondition
olej rzepakowy, woda, tarty chrzan 5,7 %, ocet, cukier, białko jaja, sól, białka mleka, przyprawy (w tym gorczyca), żółtko jaja, aromaty, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA), regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 ml
Wartość energetyczna2470 kJ
Wartość energetyczna600 kcal
Tłuszcz63,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany6,0 g
w tym cukry4,5 g
Błonnik0,6 g
Białko1,5 g
Sól1,2 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera 16 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Doda smaku najprostszym potrawom. Sprawdzi się jako dodatek do jaj, ryb, mięs i pasztetu. Smacznego!
marque:Winiary
Nom du produit réglementé par la loi:Sos chrzanowy.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w miejscu suchym, zaciemnionym i chłodnym zalecana temperatura 4 ℃-20 ℃), a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    SANS OEUF MAYONNAISE BIO 250ml SANS OEUF MAYONNAISE BIO 250ml
    - Vitaquell 250 ml
    57,92zł/l

    prix: 14,48 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-05-21
    Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
    date d'expiration 2027-07-20
    Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
    date d'expiration 2027-07-23
    Ocetix tableau mayonnaise Ocetix tableau mayonnaise
    Poméranie 260 g
    27,42zł/kg

    prix: 7,13 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-01-09
    Kielecki Społem mayonnaise Kielce Kielecki Społem mayonnaise Kielce
    310 g
    31,19zł/kg

    prix: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-21
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de boeuf 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5