bouillon cubes de bouillon de bœuf 12 cubes

Winiary
56bouillon cubes de bouillon de bœuf 12 cubes
WINIARY Rosół wołowy w kostkach to sprawdzony sposób na przygotowanie intensywnego rosołu wołowego. Z jego pomocą stworzysz także inne zupy, sosy oraz wzmocnisz smak i aromat wielu dań. Dzięki praktycznym kostkom przygotowanie bulionu wołowego jest proste i szybkie. By uzyskać esencjonalny wywar, wystarczy użyć 2 kostek na 1 litr płynu. Dla podkreślenia smaku innych potraw wystarczy tylko 1 kostka na 1 litr płynu. Pamiętaj, że przy użyciu kostki bulionowej większość dań nie wymaga dosalania. Rosół wołowy WINIARY 120 g to: • Gwarancja głębokiego smaku i aromatu. • Esencjonalna baza do zup, sosów i innych dań. • Sprawdzony sposób na podkreślenie smaku ulubionych potraw. • 12 praktycznych kostek rosołu wołowego. Z jego pomocą możesz być pewny, że Twoje dania będą pyszne i przypadną do gustu każdemu.
bouillon cubes de bouillon de bœuf 12 cubesbouillon cubes de bouillon de bœuf 12 cubes
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

56,58 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085011067

5900085011067

prix: 6,79 zł

6.79 PLN 2027-03-30 NewCondition
sól, olej palmowy, skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), suszone mięso wołowe 2,2 %, cukier, suszone warzywa (marchew 0,5 %, czosnek), liść pietruszki, pieprz czarny, barwnik (karmel), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 ml rosołu
Wartość energetyczna26 kJ
Wartość energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,4 g
w tym cukry0,1 g
Błonnik0,0 g
Białko0,1 g
Sól0,96 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 60 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
** po przyrządzeniu z 1 kostką na litr

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Rosół wołowy w kostkach to sprawdzony sposób na przygotowanie intensywnego rosołu wołowego. Z jego pomocą stworzysz także inne zupy, sosy oraz wzmocnisz smak i aromat wielu dań. Dzięki praktycznym kostkom przygotowanie bulionu wołowego jest proste i szybkie. By uzyskać esencjonalny wywar, wystarczy użyć 2 kostek na 1 litr płynu. Dla podkreślenia smaku innych potraw wystarczy tylko 1 kostka na 1 litr płynu. Pamiętaj, że przy użyciu kostki bulionowej większość dań nie wymaga dosalania. Rosół wołowy WINIARY 120 g to: • Gwarancja głębokiego smaku i aromatu. • Esencjonalna baza do zup, sosów i innych dań. • Sprawdzony sposób na podkreślenie smaku ulubionych potraw. • 12 praktycznych kostek rosołu wołowego. Z jego pomocą możesz być pewny, że Twoje dania będą pyszne i przypadną do gustu każdemu.
marque:Winiary
Nom du produit réglementé par la loi:Rosół wołowy.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: Aby uzyskać esencjonalny rosół, rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Recettes:Krupnik z pietruszkowym pesto - 4 porcje 2 kostki Rosołu wołowego Winiary 1 marchewka 1 pietruszka (korzeń) 1 seler 2 ziemniaki 100 g kaszy jęczmiennej 1 pęczek natki pietruszki 50 g tartego parmezanu 50 ml oleju słonecznikowego 1 łyżka soku z cytryny sól i pieprz do smaku (pesto) Zupa: Pokrojone warzywa zalej 2 litrami wody i zagotuj. Dodaj kostki i kaszę. Gotuj całość około 20-25 minut, aż kasza i warzywa będą miękkie. Pesto: Natkę, olej i ser zmiksuj w blenderze. Dopraw solą, pieprzem i sokiem z cytryny. Podawaj krupnik z łyżeczką pesto.
Type d'emballage:Pudełko
Adresse du producteur:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Bulion Bouillon végétarien 120g Bulion Bouillon végétarien 120g
    120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-03-18
    Winiary Winiary 12 légumes Winiary Winiary 12 légumes
    bouillon cubes 120 g
    43,58zł/kg

    prix: 5,23 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de boeuf 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary cubes de bouillon gravy 6 Winiary cubes de bouillon gravy 6
    Kostak viande 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-03-30
    Knorr Knorr Rosół wołowy Knorr Knorr Rosół wołowy
    date d'expiration 2027-09-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    PRIX RÉDUIT -40%
    Winiary soupe au poulet bouillon Winiary soupe au poulet bouillon
    170 g
    32,71zł/kg

    prix: 5,56 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-30
    Winiary Veau Winiary bouillon 120 Winiary Veau Winiary bouillon 120
    g ( 12 chevilles ) 12 szt.

    prix: 5,23 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-08-30
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5