Les haricots et saucisse au lard

Pamapol
55
Bardzo dobra.Les haricots et saucisse au lard
55
5Les haricots et saucisse au lard
414Les haricots et saucisse au lard
Les haricots et saucisse au lardLes haricots et saucisse au lard
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-01-22

pojemność

cena za kilogram

16,66 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002074

5907501002074

prix: 8,33 zł

8.33 PLN 2029-01-22 NewCondition

woda, fasola biała gotowana 30%, boczek wieprzowy wędzony parzony 8,8% (boczek wieprzowy 85%, woda, białko sojowe, białko zwierzęce wieprzowe, błonnik pszenny, cytrusowy, lniany, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy), koncentrat pomidorowy 2,7%, cebula smażona 1,7% (cebula, tłuszcz wieprzowy), skrobia modyfikowana, mąka pszenna, cukier, sól, ekstrakty przypraw, substancje aromatyczne, przyprawy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5-rybonukleotydy disodowe), maltodekstryna, majeranek, czosnek świeży, środki aromatyczne z przetworzenia termicznego, preparaty aromatyczne, środki aromatyczne dymu wędzarniczego, ekstrakt liścia laurowego, ekstrakt ziela angielskiego


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 557 kJ/134 kcal
Tłuszcz 8,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,4 g
Węglowodany 10 g
w tym cukry 3,8 g
Błonnik 2,4 g
Białko 3,9 g
Sól 0,8 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
bez dodatku substancji konserwujących
marque:Pamapol
Nom du produit réglementé par la loi:Fasola biała z boczkiem wieprzowym wędzonym, parzonym w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Type d'emballage:Słoik
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Marek , 2023-08-31 14:53:08Bardzo dobra.
  • 2021-09-23 17:57:435



Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
date d'expiration 2028-01-06
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
date d'expiration 2029-02-10
Pamapol boulettes de viande à la Pamapol boulettes de viande à la
sauce tomate 500 g
16,68zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
59
date d'expiration 2029-01-10
Bonduelle champignon Letcho doux Bonduelle champignon Letcho doux
date d'expiration 2027-10-01
Bonduelle champignon Letcho Bonduelle champignon Letcho
épicé 500 ml
23,52zł/l

prix: 11,76 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-11-01
Pamapol Homemade pate avec de la Pamapol Homemade pate avec de la
volaille + 100 % gratuit! 390 g
12,05zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
47
date d'expiration 2027-03-18
Pamapol ragoût maison Pamapol ragoût maison
date d'expiration 2028-06-30
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
date d'expiration 2027-03-03
Pamapol ragoût de porc Pamapol ragoût de porc
date d'expiration 2028-07-20
Pamapol tripes dans un bouillon Pamapol tripes dans un bouillon
500 g
19,70zł/kg

prix: 9,85 zł

PLN
1
64
date d'expiration 2029-01-13
Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak Pamapol Pamapol Zupa kapuśniak
470 g
15,51zł/kg

prix: 7,29 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2027-11-17
Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa Pamapol Pamapol Zupa ogórkowa
z koperkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2027-10-27
Pamapol Pamapol Zupa żurek Pamapol Pamapol Zupa żurek
z boczkiem 470 g
15,53zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
82
date d'expiration 2027-12-10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5