sauces Winiary pour chaque jour à la sauce crème à l'aneth

Winiary
49sauces Winiary pour chaque jour à la sauce crème à l'aneth
sauces Winiary pour chaque jour à la sauce crème à l'anethsauces Winiary pour chaque jour à la sauce crème à l'aneth
masa netto

masa netto

27 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

135,93 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613035103627

7613035103627

prix: 3,67 zł

3.67 PLN 2027-03-30 NewCondition
skrobia ziemniaczana, mąka pszenna, śmietanka w proszku (z mleka), sól, aromaty (z pszenicą), cukier, ekstrakt drożdży, suszone warzywa (cebula, czosnek), olej słonecznikowy, skrobia kukurydziana, zioła (koperek 0,7%, szczypiorek), kwas (kwas cytrynowy), zagęszczony sok z cytryny, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna237 kJ
Wartość energetyczna57 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,7 g
Węglowodany6,4 g
w tym cukry1,6 g
Błonnik0,2 g
Białko1,4 g
Sól0,8 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dodaj 2 łyżki śmietany
marque:Winiary
Nom du produit réglementé par la loi:Sos śmietanowo-koperkowy.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania 1. Zawartość opakowania rozprowadź w 250 ml zimnej wody i 50 ml (ok. 2 łyżki) śmietany 12%. 2. Doprowadź do wrzenia i gotuj 3 min. na małym ogniu, ciągle mieszając. Szukasz inspiracji? Dodaj nasz sos do smażonego dorsza lub innej białej ryby, podaj z ryżem i sałatką.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Cykoria Cykoria Sos Grzybowy Cykoria Cykoria Sos Grzybowy
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Sos Myśliwski Cykoria Cykoria Sos Myśliwski
    date d'expiration 2027-12-30
    Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Sos Biały Cykoria Cykoria Sos Biały
    date d'expiration 2027-06-06
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de boeuf 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5