sauce tomate en poudre de

Winiary
32sauce tomate en poudre de
Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.
sauce tomate en poudre desauce tomate en poudre de
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

111,21 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085009996

5900085009996

prix: 3,67 zł

3.67 PLN 2027-05-30 NewCondition
suszone warzywa 31,8 % (pomidor 28,7 %, czerwona papryka*), cukier*, mąka pszenna*, skrobia ziemniaczana*, sól, olej palmowy, aromaty, zagęszczony sok z buraka*, skrobia kukurydziana*, bazylia, kwas (kwas cytrynowy), pieprz czarny*, * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna157 kJ
Wartość energetyczna37 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany6,7 g
w tym cukry3,2 g
Błonnik0,7 g
Białko0,8 g
Sól9,6 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Ten produkt powstał z suszonych składników. Suszenie pozwala w naturalny sposób zachować na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu.
Caractéristiques:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, * naturalne składniki
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Sos pomidorowy.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzenia: 3 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do gołąbków lub klopsików, podaj z puree ziemniaczanym i gotowanymi warzywami.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Cykoria Cykoria Sos Grzybowy Cykoria Cykoria Sos Grzybowy
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Sos Myśliwski Cykoria Cykoria Sos Myśliwski
    date d'expiration 2027-12-30
    Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Sos Biały Cykoria Cykoria Sos Biały
    date d'expiration 2027-06-06
    Cykoria Cykoria Sos do pieczeni Cykoria Cykoria Sos do pieczeni
    Jasny 30 g
    74,67zł/kg

    prix: 2,24 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-11-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de boeuf 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5