idée Winiary pour ... Spaghetti carbonara 34 g

Winiary
21idée Winiary pour ... Spaghetti carbonara 34 g
WINIARY Pomysł na… Spaghetti carbonara to prosty sposób na kremowe, włoskie danie prosto z Twojej kuchni. Aksamitny, serowy sos z nutą wędzonego boczku otuli makaron spaghetti i przeniesie Cię wprost do słonecznej Italii. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotowanie jest banalnie proste - gotowe danie dla całej rodziny wyczarujesz w około 20 minut. WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Aksamitny, serowy sos w klasycznym stylu carbonara • Z wyraźną nutą wędzonego boczku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowe danie dla 4 osób w około 20 minut Sięgnij po Pomysł na… Spaghetti carbonara od WINIARY i poczuj włoski smak przy rodzinnym stole!
idée Winiary pour ... Spaghetti carbonara 34 gidée Winiary pour ... Spaghetti carbonara 34 g
masa netto

masa netto

34 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

124,12 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613034834294

7613034834294

prix: 4,22 zł

4.22 PLN 2027-02-28 NewCondition
odtłuszczone mleko w proszku*, skrobia ziemniaczana*, ser w proszku 23,0 % (z mleka), sól, wędzony tłuszcz wieprzowy*, aromaty (z mlekiem), serwatka w proszku (z mleka), cukier*, liść pietruszki*, przyprawy*, oliwa z oliwek*, mąka pszenna*, żółtko jaja w proszku*, aromat dymu wędzarniczego, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna1002 kJ
Wartość energetyczna238 kcal
Tłuszcz6,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,2 g
Węglowodany35,3 g
w tym cukry1,6 g
Błonnik1,3 g
Białko8,1 g
Sól1,1 g
* RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Pomysł na… Spaghetti carbonara to prosty sposób na kremowe, włoskie danie prosto z Twojej kuchni. Aksamitny, serowy sos z nutą wędzonego boczku otuli makaron spaghetti i przeniesie Cię wprost do słonecznej Italii. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotowanie jest banalnie proste - gotowe danie dla całej rodziny wyczarujesz w około 20 minut. WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Aksamitny, serowy sos w klasycznym stylu carbonara • Z wyraźną nutą wędzonego boczku • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowe danie dla 4 osób w około 20 minut Sięgnij po Pomysł na… Spaghetti carbonara od WINIARY i poczuj włoski smak przy rodzinnym stole!
Caractéristiques:po prostu dobre!, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Kompozycja do przygotowania dania Spaghetti Carbonara.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Lista Zakupów - 100 g boczku - 150 ml śmietanki (12 %) - 300 g makaronu spaghetti Sposób przyrządzenia: 20 min., 4 porcje 1. Makaron ugotuj w osolonej wodzie na sposób al dente. 2. Zawartość opakowania rozprowadź w 150 ml śmietanki 12 % i 150 ml zimnej wody. 3. Na dużej patelni (Ø 25 cm) podsmaż wędzony boczek, wlej Pomysł na..., dodaj ugotowany makaron, całość zagotuj. 4. Gotuj na małym ogniu przez około 2 minuty, od czasu do czasu mieszając.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de betteraves 14 g
    130,71zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe avec des croûtons 17 g
    108,24zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de pois avec des croûtons 21 g
    90,48zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-02-28
    Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
    de tomates en poudre 19 g
    100,00zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-05-30
    Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
    poudre d'or doux 70 g
    34,71zł/kg

    prix: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-08-30
    Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
    poudre aux herbes 61 g
    49,02zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary sauce idée en poudre pour Winiary sauce idée en poudre pour
    g ... poulet en sauce à la crème - une herbe , 30 30 g
    148,67zł/kg

    prix: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5