sauces Winiary pour chaque jour de la sauce barbecue délicate 35 g

Winiary
45sauces Winiary pour chaque jour de la sauce barbecue délicate 35 g
WINIARY Sos pieczeniowy delikatny to niezastąpiony przy daniach z drobiu jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji. Świetnie podkreśli smak kurczaka czy indyka, a w towarzystwie ryżu, ziemniaków, kopytek i warzyw zamieni codzienny obiad w prawdziwą ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, śmietankę, suszone warzywa i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Na przygotowanie go potrzebujesz tylko 5 minut! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, delikatny sos o aksamitnej, kremowej konsystencji • Idealny do kurczaka i indyka • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 5 minut Sięgnij po Sos pieczeniowy delikatny WINIARY i nadaj daniom z drobiu subtelny, kremowy smak!
sauces Winiary pour chaque jour de la sauce barbecue délicate 35 gsauces Winiary pour chaque jour de la sauce barbecue délicate 35 g
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

106,29 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613035103603

7613035103603

prix: 3,72 zł

3.72 PLN 2027-06-30 NewCondition
mąka pszenna* 29,8 %, tłuszcz palmowy, skrobia modyfikowana, aromaty (z pszenicą, mlekiem), sól, suszone warzywa 4,3 % (pomidor 2,1 %, cebula* 1,5 %, czosnek*), maltodekstryna, cukier*, śmietanka w proszku* (z mleka), laktoza, białka mleka, pieprz czarny*, * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna221 kJ
Wartość energetyczna53 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,5 g
Węglowodany6,1 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik0,2 g
Białko0,8 g
Sól0,96 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Sos pieczeniowy delikatny to niezastąpiony przy daniach z drobiu jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji. Świetnie podkreśli smak kurczaka czy indyka, a w towarzystwie ryżu, ziemniaków, kopytek i warzyw zamieni codzienny obiad w prawdziwą ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, śmietankę, suszone warzywa i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Na przygotowanie go potrzebujesz tylko 5 minut! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, delikatny sos o aksamitnej, kremowej konsystencji • Idealny do kurczaka i indyka • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 5 minut Sięgnij po Sos pieczeniowy delikatny WINIARY i nadaj daniom z drobiu subtelny, kremowy smak!
Caractéristiques:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, * naturalne składniki
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Sos pieczeniowy delikatny.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzenia: 5 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do kurczaka lub indyka, podaj z ryżem oraz gotowanymi warzywami.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
    date d'expiration 2027-03-04
    Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
    - amer 500 g
    17,16zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
    date d'expiration 2027-04-23
    Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
    date d'expiration 2027-03-12
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Roleski Roleski Sos do Steków Roleski Roleski Sos do Steków
    i Burgerów 370 g
    19,62zł/kg

    prix: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-05-28
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5