Winiary Z WINIARY Pomysł na... Gulasz z tego co się nawinie przygotujesz pyszne, aromatyczne danie z tego, co masz pod ręką! To idealne rozwiązanie na szybki obiad, który zachwyci całą rodzinę. Dzięki wyjątkowej kompozycji przypraw i dodatków od marki WINIARY, nawet najprostsze składniki zamienią się w pełnowartościowy, rozgrzewający gulasz. Nie musisz planować – wystarczy, że zajrzysz do lodówki i dasz się ponieść kulinarnej improwizacji. WINIARY Pomysł na... to gwarancja smaku, wygody i kreatywności w kuchni. • Idealny do wykorzystania resztek z lodówki – pełna dowolność składników • Aromatyczna mieszanka przypraw od WINIARY – smak, który zachwyca • Szybkie i proste przygotowanie – wystarczy dodać mięso i warzywa • Pomysł na... gulasz, który zawsze się udaje – niezależnie od składników
masa netto

masa netto

42 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

103,10 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8445290486646

8445290486646

prix: 4,33 zł

4.33 PLN 2027-06-30 NewCondition
warzywa suszone (cebula* 11,0 %, papryka czerwona* 8,6%, pomidor*, czosnek*, seler*), mąka pszenna*, skrobia kukurydziana*, sól jodowana, aromaty (z pszenicą), przyprawy (papryka chili*, nasiona kolendry*, pieprz czarny*, kmin rzymski*, liść laurowy*), zioła (tymianek*, liść pietruszki*), hydrolizowane białko pszenne, olej palmowy, sól, cukier*, ekstrakt słodu jęczmiennego*, olej z czerwonej papryki*, sok cytrynowy*, * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g proszku
Wartość energetyczna1268 kJ
Wartość energetyczna300 kcal
Tłuszcz3,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany53,4 g
w tym cukry10,2 g
Błonnik5,9 g
Białko11,0 g
Sól15,6 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
** ze składnikami proponowanymi w sposobie przyrządzenia

Jęczmień : Zawiera
Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Z WINIARY Pomysł na... Gulasz z tego co się nawinie przygotujesz pyszne, aromatyczne danie z tego, co masz pod ręką! To idealne rozwiązanie na szybki obiad, który zachwyci całą rodzinę. Dzięki wyjątkowej kompozycji przypraw i dodatków od marki WINIARY, nawet najprostsze składniki zamienią się w pełnowartościowy, rozgrzewający gulasz. Nie musisz planować – wystarczy, że zajrzysz do lodówki i dasz się ponieść kulinarnej improwizacji. WINIARY Pomysł na... to gwarancja smaku, wygody i kreatywności w kuchni. • Idealny do wykorzystania resztek z lodówki – pełna dowolność składników • Aromatyczna mieszanka przypraw od WINIARY – smak, który zachwyca • Szybkie i proste przygotowanie – wystarczy dodać mięso i warzywa • Pomysł na... gulasz, który zawsze się udaje – niezależnie od składników
Caractéristiques:z naturalnymi składnikami*, po prostu dobre!, *naturalne składniki
marque:Winiary
Nom du produit réglementé par la loi:Kompozycja do przygotowania dania Gulasz.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Często dobre dłużej Sprawdź zanim wyrzucisz Popatrz - Powąchaj - Posmakuj Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Co się przyda - 300 g mięsa - 1 kg warzyw Propozycja składników: - 300 g mięsa na gulasz - 250 g ziemniaków - 1 marchewka - 1 czerwona papryka - 1 cebula Sposób przyrządzenia: 4 porcje, 60 min. 1. W garnku na gorącym oleju podsmaż pokrojone w kostkę mięso przez 5 minut, a następnie dodaj pokrojone warzywa i smaż razem kilka minut. 2. Zawartość opakowania dobrze wymieszaj z 500 ml zimnej wody. 3. Zalej całe danie, zagotuj, dodaj obrane i pokrojone w kostkę ziemniaki i duś pod przykryciem na średnim ogniu przez 50 minut.
Type d'emballage:Saszetka
Pays d'origine:Niemcy
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Delecta Delect Barszcz biały Delecta Delect Barszcz biały
date d'expiration
2027-03-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de betteraves 14 g
130,71zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-31
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
108,24zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de pois avec des croûtons 21 g
90,48zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
55
date d'expiration 2027-02-28
Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
de tomates en poudre 19 g
100,00zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-05-30
Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
poudre d'or doux 70 g
34,71zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-08-30
Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
poudre aux herbes 61 g
49,02zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-30
Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
cubes ) de légumes 60 g
61,83zł/kg

prix: 3,71 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-28
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
date d'expiration 2027-05-30
Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
soupes . 210 g
16,38zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
sucre au lait avec le sucre 60 g
38,67zł/kg

prix: 2,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-30
Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
71 g
39,30zł/kg

prix: 2,79 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-02-28
Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
date d'expiration 2027-01-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5