Winiary Notre spécialité Krupnik polonais 59 g

Winiary
410Winiary Notre spécialité Krupnik polonais 59 g
Krupnik to tradycyjna zupa, której smak łączy pokolenia i przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Charakteryzuje go wyjątkowy aromat i sycąca konsystencja, która sprawia, że jest idealnym daniem na chłodniejsze dni. Krupnik polski WINIARY wyróżnia się głębokim smakiem, który zawdzięcza polskim płatkom jęczmiennym, suszonym warzywom i odpowiednio dobranym przyprawom. Znajdziesz w nim ziemniaki, marchew, seler, pietruszkę, cebulę, czosnek oraz suszone podgrzybki, które na pewno doskonale znasz ze swojej kuchni. Krupnik z torebki WINIARY przygotujesz zaledwie w kilka minut. Nie wymaga długiego gotowania na wolnym ogniu ani doprawiania. Świetnie smakuje solo, ale możesz go podać także z ugotowanymi ziemniakami, łyżką śmietanki i posiekanym drobno koperkiem. WINIARY Krupnik polski to: • Szybkie rozwiązanie na rodzinny obiad. • Pyszna zupa bez długiego gotowania. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt zawierający polskie płatki jęczmienne. Krupnik polski w opakowaniu 59 g to aż trzy porcje tradycyjnie pysznej zupy!
Winiary Notre spécialité Krupnik polonais 59 gWiniary Notre spécialité Krupnik polonais 59 g
masa netto

masa netto

59 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

56,78 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085010138

5900085010138

prix: 3,35 zł

3.35 PLN 2027-04-30 NewCondition
płatki jęczmienne* 37,1 %, suszone warzywa 19,8 % (ziemniak 10,2 %, marchew* 4,1 %, korzeń selera*, cebula*, czosnek*, pasternak* korzeń pietruszki*), mąka ryżowa*, odtłuszczone mleko w proszku*, sól, aromaty, wędzony tłuszcz wieprzowy*, cukier*, liść pietruszki*, przyprawy*, suszony podgrzybek*, barwnik (karmel*), *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna109 kJ
Wartość energetyczna26 kcal
Tłuszcz0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany4,6 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik0,7 g
Białko0,8 g
Sól0,66 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 3 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Jęczmień : Zawiera
Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Krupnik to tradycyjna zupa, której smak łączy pokolenia i przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Charakteryzuje go wyjątkowy aromat i sycąca konsystencja, która sprawia, że jest idealnym daniem na chłodniejsze dni. Krupnik polski WINIARY wyróżnia się głębokim smakiem, który zawdzięcza polskim płatkom jęczmiennym, suszonym warzywom i odpowiednio dobranym przyprawom. Znajdziesz w nim ziemniaki, marchew, seler, pietruszkę, cebulę, czosnek oraz suszone podgrzybki, które na pewno doskonale znasz ze swojej kuchni. Krupnik z torebki WINIARY przygotujesz zaledwie w kilka minut. Nie wymaga długiego gotowania na wolnym ogniu ani doprawiania. Świetnie smakuje solo, ale możesz go podać także z ugotowanymi ziemniakami, łyżką śmietanki i posiekanym drobno koperkiem. WINIARY Krupnik polski to: • Szybkie rozwiązanie na rodzinny obiad. • Pyszna zupa bez długiego gotowania. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt zawierający polskie płatki jęczmienne. Krupnik polski w opakowaniu 59 g to aż trzy porcje tradycyjnie pysznej zupy!
Caractéristiques:po prostu dobre!, z polskimi płatkami jęczmiennymi, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Krupnik polski.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzenia: 8 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 8 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Amino Amino Zupa błyskawiczna Amino Amino Zupa błyskawiczna
    gulaszowa 59 g
    44,07zł/kg

    prix: 2,60 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-06-30
    Amino Amino Zupa błyskawiczna Amino Amino Zupa błyskawiczna
    rosół 59 g
    43,90zł/kg

    prix: 2,59 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2027-08-30
    Winiary Winiary Danie Puree Winiary Winiary Danie Puree
    ze ziemniaczane 59 g
    98,31zł/kg

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-04-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de betteraves 14 g
    130,71zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe avec des croûtons 17 g
    108,24zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de pois avec des croûtons 21 g
    90,48zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-02-28
    Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
    de tomates en poudre 19 g
    100,00zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5