Winiary
53
Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY
masa netto

masa netto

53 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

109,43 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613036106429

7613036106429

prix: 5,80 zł

5.80 PLN 2027-02-28 NewCondition
suszone warzywa 61,6 % (ziemniak 58,0 %, smażona cebula, cebula), maltodekstryna, tłuszcz palmowy, grzanki 7,5 % (mąka pszenna, olej palmowy, olej rzepakowy, drożdże, sól), suszony boczek wędzony 3,8 %, sól, wędzony tłuszcz wieprzowy, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), laktoza, cukier, białka mleka, liść pietruszki, olej słonecznikowy, przyprawy, aromat, aromaty dymu wędzarniczego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna431 kJ
Wartość energetyczna103 kcal
Tłuszcz3,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
Węglowodany14,5 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik1,0 g
Białko2,1 g
Sól0,89 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na pyszny posiłek? WINIARY Puree z boczkiem i chrupiącymi grzankami to idealne rozwiązanie! Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się kremowym puree ziemniaczanym z aromatycznym boczkiem i chrupiącymi dodatkami. Doskonałe na obiad, kolację lub jako dodatek do mięsa. Dzięki WINIARY masz pewność smaku i jakości, które ułatwiają codzienne gotowanie. Prosty sposób na wyjątkowy smak – bez kompromisów! • Gotowe w kilka minut – idealne na szybki posiłek • Wygodne przygotowanie – wystarczy dodać gorącą wodę • Pyszne połączenie kremowego puree z boczkiem i grzankami • Sprawdzona jakość i smak od WINIARY
Caractéristiques:danie w 5 minut, po prostu dobre!
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Ziemniaki puree z kawałkami boczku i grzankami. Danie instant.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Po przyrządzeniu ok.: 220 g
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzenia: 1. Zalej wrzącą wodą do poziomu zaznaczonego wewnątrz kubka. 2. Wymieszaj. Przykryj wieczkiem i poczekaj 5 minut... 3. Zamieszaj jeszcze raz i zajadaj!
Type d'emballage:Doniczka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Knorr Knorr Accueil goûte la Knorr Knorr Accueil goûte la
    soupe de betteraves 53 g
    84,91zł/kg

    prix: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2027-01-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de betteraves 14 g
    130,71zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe avec des croûtons 17 g
    108,24zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de pois avec des croûtons 21 g
    90,48zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-02-28
    Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
    de tomates en poudre 19 g
    100,00zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-05-30
    Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
    poudre d'or doux 70 g
    34,71zł/kg

    prix: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-08-30
    Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
    poudre aux herbes 61 g
    49,02zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5