Nous nous spécialisons dans Winiary soupe aux tomates 50 g

Winiary
54Nous nous spécialisons dans Winiary soupe aux tomates 50 g
Zupa pomidorowa to znane i uwielbiane przez Polaków danie, kolejny klasyk tradycyjnej polskiej kuchni. Doceniamy ją za bogaty smak dojrzałych, soczystych pomidorów oraz składników, które znamy i używamy na co dzień: czosnku, cebuli, pora i natki pietruszki. WINIARY pomidorowa ma to wszystko, a ponadto przygotujesz ją zaledwie w kilka minut. Pomidorówka świetnie smakuje z makaronem lub ryżem oraz łyżką śmietanki, te smaki na pewno pamiętasz z dzieciństwa. Możesz ją także urozmaicić według swoich upodobań, np. oryginalnymi dodatkami: suszonymi pomidorami, mozzarellą czy listkami bazylii. WINIARY Zupa pomidorowa to: • Pyszny smak pomidorów i aromatycznych przypraw. • Idealne rozwiązanie na szybki, rodzinny obiad. • Rozgrzewający posiłek, który przygotujesz w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. Zupa pomidorowa WINIARY w opakowaniu 50 g to aż trzy porcje pysznej zupy!
Nous nous spécialisons dans Winiary soupe aux tomates 50 gNous nous spécialisons dans Winiary soupe aux tomates 50 g
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

69,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613033000607

7613033000607

prix: 3,46 zł

3.46 PLN 2027-05-30 NewCondition
suszone warzywa 35,0 % (pomidor 32,7 %, por*, cebula*, czosnek*), mąka pszenna*, cukier*, sól, skrobia kukurydziana*, ekstrakt drożdży, tłuszcz drobiowy*, aromaty (z selerem), liść pietruszki*, przyprawy*, kwas (kwas cytrynowy), *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna93 kJ
Wartość energetyczna22 kcal
Tłuszcz0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany4,1 g
w tym cukry1,8 g
Błonnik0,4 g
Białko0,7 g
Sól0,66 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 3 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Zupa pomidorowa to znane i uwielbiane przez Polaków danie, kolejny klasyk tradycyjnej polskiej kuchni. Doceniamy ją za bogaty smak dojrzałych, soczystych pomidorów oraz składników, które znamy i używamy na co dzień: czosnku, cebuli, pora i natki pietruszki. WINIARY pomidorowa ma to wszystko, a ponadto przygotujesz ją zaledwie w kilka minut. Pomidorówka świetnie smakuje z makaronem lub ryżem oraz łyżką śmietanki, te smaki na pewno pamiętasz z dzieciństwa. Możesz ją także urozmaicić według swoich upodobań, np. oryginalnymi dodatkami: suszonymi pomidorami, mozzarellą czy listkami bazylii. WINIARY Zupa pomidorowa to: • Pyszny smak pomidorów i aromatycznych przypraw. • Idealne rozwiązanie na szybki, rodzinny obiad. • Rozgrzewający posiłek, który przygotujesz w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. Zupa pomidorowa WINIARY w opakowaniu 50 g to aż trzy porcje pysznej zupy!
Caractéristiques:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Zupa pomidorowa.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzenia: 5 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 5 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Cykoria Cykoria Zupa Fasolowa Cykoria Cykoria Zupa Fasolowa
    date d'expiration 2027-12-30
    Cykoria Cykoria Zupa Ogonowa Cykoria Cykoria Zupa Ogonowa
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Zupa porowa Cykoria Cykoria Zupa porowa
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de betteraves 14 g
    130,71zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe avec des croûtons 17 g
    108,24zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de pois avec des croûtons 21 g
    90,48zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-02-28
    Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
    de tomates en poudre 19 g
    100,00zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5