citron Batom au gingembre dans le sirop BIO

Batom

Idealny dodatek do napojów, deserów, słodkich dań. Produkt pasteryzowany.

citron Batom au gingembre dans le sirop BIOcitron Batom au gingembre dans le sirop BIO
BIO
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-05

pojemność

cena za kilogram

72,68 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709954915

5907709954915

prix: 15,99 zł

15.99 PLN 2027-02-05 NewCondition

cytryna* (41 %), cukier trzcinowy* (40 %), woda, imbir* (1 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 747 kJ / 176 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 43 g
w tym cukry: 40 g
Białko: 0,5 g
Sól: 0,09 g


Idealny dodatek do napojów, deserów, słodkich dań. Produkt pasteryzowany.


Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
BIO 400 g - Amaizin 400 g
43,90zł/kg

prix: 17,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-08-26
Sandra litchis au sirop , sans Sandra litchis au sirop , sans
conservateurs 565 g
18,27zł/kg

prix: 10,32 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-06-15
PRIX RÉDUIT -10%
Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

prix: 7,38 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-12-31
Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane
720 ml
24,99zł/l

prix: 17,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-12-31
MK MK Brzoskwinie połówki MK MK Brzoskwinie połówki
820 g
9,74zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-12-31
MK MK Ananas plastry MK MK Ananas plastry
565 g
12,71zł/kg

prix: 7,18 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-04-26
Aarts Aarts Brzoskwinie plastry Aarts Aarts Brzoskwinie plastry
w lekkim 350 g
47,31zł/kg

prix: 16,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-12-01
Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
w lekkim 565 g
12,96zł/kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
94
date d'expiration
2027-06-30
Batom écologique jus de framboise Batom écologique jus de framboise
bio sans sucre 330 ml
87,45zł/l

prix: 28,86 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-09-10
Batom Sirop de framboise bio Batom Sirop de framboise bio
330 ml
81,79zł/l

prix: 26,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-09-10
Batom Batom ekologiczne powidło Batom Batom ekologiczne powidło
śliwkowe 270 g
107,37zł/kg

prix: 28,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-16
Batom Batom Le bicarbonate de Batom Batom Le bicarbonate de
soude 1 kg
15,00zł/kg

prix: 15 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-03-03
Batom Batom Erytrytol Batom Batom Erytrytol
500 g
38,74zł/kg

prix: 19,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-25
Batom Batom ekologiczna Batom Batom ekologiczna
włoszczyzna 75 g
162,13zł/kg

prix: 12,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

prix: 19,27 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-03-01
Batom Batom Witamina C 1000 mg Batom Batom Witamina C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

prix: 15,50 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-01-13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5