Przedstawiamy państwu produkty ekologiczne marki Batom. Polecamy pyszne dżemy niskosłodzone cukrem trzcinowym. Składniki używane w produkcji są najwyższej jakości, w pełni naturalne i pochodzą z upraw ekologicznych, certyfikowanych. Produkty Batom nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani aromatów. Marka produktów Batom już przyjęła się na rynku żywności ekologicznej o czym świadczy coraz większe zainteresowanie klientów, ich pozytywne opinie oraz stały wzrost sprzedaży.

 
skipfruit
5907709957718 5907709957718 Batom
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

prix: 19,27 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-03-01
5907709951860 5907709951860 Batom
Batom Batom ekologiczna Batom Batom ekologiczna
włoszczyzna 75 g
162,13zł/kg

prix: 12,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-01
 
5907709951990 5907709951990 Batom
Batom Batom Cynamon cejloński Batom Batom Cynamon cejloński
mielony BIO 125 g
149,28zł/kg

prix: 18,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-31
5907709951778 5907709951778 Batom
Batom Batom ekologiczne powidło Batom Batom ekologiczne powidło
śliwkowe 270 g
107,37zł/kg

prix: 28,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-16
5907709954915 5907709954915 Batom
Batom citron Batom au gingembre Batom citron Batom au gingembre
dans le sirop BIO 220 g
72,68zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-05
 
5907709950672 5907709950672 Batom
Batom Batom Erytrytol Batom Batom Erytrytol
500 g
38,74zł/kg

prix: 19,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-25
5907709953840 5907709953840 Batom
Batom Batom Le bicarbonate de Batom Batom Le bicarbonate de
soude 1 kg
15,00zł/kg

prix: 15 zł

PLN
1
9
Batom Batom Le bicarbonate de
5 5
5 3 Batom Batom Le bicarbonate de
date d'expiration 2028-03-03
 
5907709956049 5907709956049 Batom
Batom Batom Syrop z czarnego bzu Batom Batom Syrop z czarnego bzu
BIO 330 ml
63,33zł/l

prix: 20,90 zł

PLN
1
1
Batom Batom Syrop z czarnego bzu
5 5
5 1 Batom Batom Syrop z czarnego bzu
date d'expiration 2027-05-23
5907709950863 5907709950863 Batom
Batom Sirop de framboise bio Batom Sirop de framboise bio
330 ml
81,79zł/l

prix: 26,99 zł

PLN
1
2
Batom Sirop de framboise bio
4 5
4.5 2 Batom Sirop de framboise bio
date d'expiration 2027-09-10
5907709950535 5907709950535 Batom
Batom écologique jus de framboise Batom écologique jus de framboise
bio sans sucre 330 ml
87,45zł/l

prix: 28,86 zł

PLN
1
2
Batom écologique jus de framboise
5 5
5 1 Batom écologique jus de framboise
date d'expiration 2027-09-10
 
5907709954236 5907709954236 Batom
Batom Batom gojnik herbatka Batom Batom gojnik herbatka
górska 35 g
524,86zł/kg

prix: 18,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-31
 
5907709956179 5907709956179 Batom
Batom Batom Witamina C 1000 mg Batom Batom Witamina C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

prix: 15,50 zł

PLN
1
1
Batom Batom Witamina C 1000 mg
5 5
5 2 Batom Batom Witamina C 1000 mg
date d'expiration 2028-01-13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5